Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Golf del Sur, dovolená nejen pro golfové nadšence

Dokonalé propojení golfové a plážové dovolené slibuje letovisko Golf del Sur na Tenerife. Své hosty vítá na úplném jihu tohoto největšího z Kanárských ostrovů. Tvoří součást rekreačního komplexu zahrnujícího též Urbanización El Guincho, Oasis del Sur, Amarilla Golf a Los Abrigos. Po blízké dálnici se odsud rychle dostanete do obří turistické zóny Los Cristianos / Costa Adeje, jenom kousek východním směrem se rozkládá mezinárodní letiště Aeropuerto Reina Sofia.

Golf del Sur a jeho skryté pláže

Golf del Sur nadchne milovníky golfu, neboť jeho srdce představuje stejnojmenný golfový areál. A pokud by někomu nevyhovoval, může vyzkoušet sousední resort Amarilla Golf. Tomu odpovídá i kompletní rozsah infrastruktury a široká paleta ubytování. Okolní krajinu charakterizují vlny Atlantského oceánu, divoká příroda s řadou sopečných homolí (např. Montaňa de Chó či Montaňa de las Tabaibas) a spousta kouzelných vyhlídek. Co více si přát k prožití pohodové, aktivní dovolené?

Rozeklané a členité atlantské pobřeží ukrývá u Golf del Sur dvojici zajímavých pláží: Playa San Blas a Playa Amarilla. Zvláště prvně jmenovaná si díky kombinaci kamínků a světlého písku, lehátkům, slunečníkům a restauracím říká o vaši pozornost. Nedaleko se nacházejí i další pláže jako Callao de la Cochina, občasné žebříky ke snadnějšímu vstupu do vody a betonová mola k opalování.

Další rekreační střediska poblíž Golf del Sur

Moře aktivit v Golf del Sur

Golf-del-Sur.jpgLetovisko nabízí klidné oblasti i rušné části s bohatým společenským životem. Kolem ulice Calle San Blas funguje řada obchodů, restaurací, barů a jiných podniků. Nechybí supermarket HiperDino Express GOLF, lékárna, dětské hřiště a kavárny. Pěknou procházku si můžete udělat k marině San Miguel, do rezidenční čtvrti El Guincho nebo k zámku Castillo San Miguel.

Nezapomeňte však ani na rozmanité atrakce ostrova Tenerife, z nichž za poznání stojí např.:

Zobrazit podrobné informace