1. Fischer.cz
  2. Thajsko
  3. Hua Hin a okolí

Hua Hin a okolí

Oblasti v destinaci - Hua Hin a okolí

Mapa

Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Hua Hin, thajská prázdninová kvalita nejvyšší úrovně

Jedno z nejstarších thajských prázdninových letovisek Hua Hin bylo vybudováno u nejužšího bodu Thajského zálivu, zhruba 220 kilometrů jihozápadně od metropole Bangkoku. Je to v místech, kde z asijské pevniny vybíhá Malajský poloostrov a hranice Myanmaru se tu přibližuje na pouhých 50 kilometrů. Spojení s hlavním městem zajišťuje železnice a rychlostní silnice, k dispozici je i menší letiště.

Další blízká rekreační střediska:

Královská pohoda v Hua Hin

Už od 20. let minulého století je letovisko vyhledávaným cílem zámožných thajských vrstev – letní královské sídlo Klai Klangwon je toho živoucím důkazem. Přesto se jedná spíše o klidnější rekreační středisko vhodné pro rodinnou dovolenou. Těšit se můžete na odpočinek u moře, kvalitní hotelové areály, příjemné procházky a spoustu dalších příležitostí k zábavě.

Kousek od resortu Royal Hua Hin Golf Course začíná asi 5 kilometrů dlouhá, písečná pláž. V několika úsecích je poměrně úzká, jinde dosahuje šířky přes 20 metrů – záleží také na odlivu, který je zde poměrně znatelný. Všude je však pokryta jemným, světlým pískem a pomalu mizí v mělkém moři. Pro pohodlí hostů jsou připraveny slunečníky, lehátka a plážové restaurace, pro jejich rozptýlení je nachystána celá řada vodních aktivit a radovánek.

Využijte pestrou paletu zábavy

Hua Hin nadchne své návštěvníky mnoha různými způsoby. Můžete si zahrát golf, projet se na koníkovi po pláži, prohlédnout si nádhernou železniční stanici nebo se věnovat rybolovu. K dispozici je vodní svět Vana Nava Water Jungle či oddechový resort Black Mountain s akvaparkem a golfovým hřištěm. Ovšem i procházka kolem rybářského přístavu a ke chrámové hoře Wao Khao Takiap stojí za to.

V blízkém okolí Hua Hin se k návštěvě doslova nabízí:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Hua Hin a okolí

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.