Rockley Beach

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Rockley Beach, špičková exotická dovolená

V menším mělkém zálivu na jižním břehu Barbadosu, těsně mezi rekreačními centry Hastings a Worthing, leží půvabné letovisko Rockley Beach. Směrem na severozápad odsud se nachází metropole Bridgetown a východním směrem se táhne město Oistins, za nímž se rozkládá mezinárodní letiště Grantley Adams. Rychlostní komunikace propojující ho s důležitými lokalitami na západě vede 2 kilometry od pobřeží Atlantiku.

Nádherné pláže Rockley Beach

Rovný přímořský terén se kousek za malým, avšak příjemným rekreačním střediskem Rockley Beach nepatrně zvedá. Pravidelný les nízkopodlažních domů a větších hotelových resortů u atlantského pobřeží narušuje pouze velké golfové hřiště Rockley Golf Course. Na příjemnou dovolenou se sem můžou těšit rodiny s dětmi, milovníci lenošení u moře, zájemci o sport i aktivní senioři. Pláž Rockley Beach patří k nejlepším na ostrově. Táhne se podél 500 metrů dlouhého zálivu, na východním konci ukončeného kamenným valem chránícím před vlnami. Útočiště před horkým karibským sluncem zajišťují slunečníky nad lehátky a četná exotická vegetace. Na jemném, bílém písku a pomalu klesajícím dnu se vydovádí především děti. Vynikající podmínky tady najdou příznivci surfování.

Další rekreační střediska poblíž Rockley Beach

Vybavení Rockley Beach a nabídka zábavy

U hlavní silnice Rockley Main Road láká k nákupům supermarket a rozmanité obchůdky, bary a restaurace. Zdravotní středisko funguje v nedalekém Oistins. Během procházek nejbližším okolím si povšimněte přírodní rezervace Graeme Hall, nepsanou povinnost tvoří návštěva nedalekého mysu Needhams Point se zachovalým vojenským opevněním, hřbitovem a historickým majákem. Ze zajímavostí na ostrově zkuste ještě:
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Rockley Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.