Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Worthing Beach, dovolená s přidanou hodnotou

Jedno z mnoha středisek na jižním pobřeží ostrova, oblíbený Worthing, obklopuje malý, mělký záliv Atlantského oceánu. Nachází se mezi letovisky Rockley (západně) a St. Lawrence Gap (východně), hned vedle přírodní rezervace bažiny Graeme Hall. Po blízké rychlostní komunikaci to do hlavního města Bridgetownu je 6 kilometrů a na mezinárodní letiště Grantley Adams dvakrát dále.

Pláže ve Worthing lákají nejen krásou

Worthing je malé turistické středisko u hlavní pobřežní silnice, těžící z popularity zdejší pláže. Díky své poloze vytváří přirozenou spojnici mezi metropolí a dalším větším městem Oistins. Za golfovým resortem Rockley Golf Course na něj navazuje řada jiných obcí, skýtajících možnosti rozmanitých procházek. Pláž Worthing Beach v minulosti prošla renovací a stala se příjemnou lokalitou vyhledávanou k odpočinku. Dosahuje délky asi 500 metrů, pokrývá ji jemný písek a místy porůstá exotická vegetace. Přírodní bazén, tvořený korálovým útesem, brání vzniku větších vln a ve spojení s malou hloubkou se zavděčí především dětem. Můžete si pronajmout lehátka se slunečníky a také čluny, vhodné k objevování pobřeží.

Další rekreační střediska poblíž Worthing Beach

Poznejte malebné pobřeží ve Worthing

Ve Worthing funguje spousta obchodů, samozřejmostí jsou restaurace s různými kuchyněmi a rušné bary. Dobré dostupnosti se těší i služby jako pošta, banka nebo např. tetovací salón. Hned na konci obce začíná vyhlášená ulice St. Lawrence Gap. Kromě okolních atrakcí v čele s historickým majákem na Needhams Point neopomeňte na ostrově ani:
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Worthing Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.