Ravda Village

Mapa

Podrobné informace

  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1BGN/13,818CZK

* průměrné teploty

Ravda, klidná, hezká, finančně lákavá dovolená v Bulharsku

Nevelké, v záři Slunečného pobřeží snadno přehlédnutelné letovisko Ravda se ukrývá na březích Černého moře kousek od historického Nesebaru. Mezinárodní letiště u Burgasu je odsud vzdáleno zhruba 25 kilometrů. Západním směrem se ve vnitrozemí pomalu začínají rýsovat pahorky podhůří Staré Planiny.

Přehled pláží v Ravdě a okolí

Ravda se pyšní dobrou polohou v prohřáté zátoce nedaleko stejnojmenného mysu. Bývalá obec se díky zájmu turistů dočkala rozkvětu a proměnila se v roztomilé rekreační středisko s krásnými plážemi a řadou sportovních příležitostí. Hodí se pro každého, kdo si nepotrpí na luxusní ubytovací komplexy a dovolenou chce pořídit za výhodných ekonomických podmínek.

U Ravdy se nacházejí dvě hlavní pláže, obě velice pěkné, pokryté jemným pískem a zvolna se nořící do vyhřátých černomořských vod. Jedna se táhne severním směrem až na okraj Nesebaru, místy dosahuje šířky kolem 50 metrů a je přerušena pouze několika kamennými moly. Druhá, jižní pláž, působí kompaktněji, zároveň má menší rozměry a kvůli tomu často bývá zcela zaplněná rekreanty.

Další rekreační střediska poblíž Ravdy

Hrst tipů na poznání Ravdy a zajímavé výlety

Ravda.jpg

V Ravdě najdete vše potřebné ke klidnému prožití své dovolené. V malém centru kolem ulice Pirin funguje řada obchodů a restaurací, připraveny jsou i supermarkety s potravinami, lékárny a prodejci suvenýrů. V sousedním Nesebaru funguje poliklinika, pošta i bankomat. Na pobřeží nechybí nabídka nejrůznějších vodních sportů, půjčovna loděk a jiné aktivity.

Chvíle volna můžete využít k cestě za atrakcemi v okolí, jako je:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Ravda Village

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím