Aquacolors

Lokalita: Chorvatsko Istrie Aquacolors
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Aquapark Aquacolors, barevný vodní svět

Vodní svět Aquacolors poblíž Poreče není žádné brouzdaliště. Zaujímá plochu bezmála 75 tisíc metrů čtverečních a nabízí spoustu úžasných atrakcí. Spolu s akvaparkem Istralandia a Dinoparkem patří k základním centrům zábavy, která musíte se svými dětmi na Istrii navštívit. Kousek od něj navíc najdete skanzen Traktor Story a jeskyni Baredine.

Aquapark Aquacolors najdete u křižovatky silnic z Poreče do Mugeby a z Vršaru do Novigradu. Z dálnice A9 je k němu potřeba odbočit na sjezdu č. 5 a poté ujet ještě asi 13 kilometrů. Další blízká letoviska jsou FuntanaRovinj, ale rychle se sem dostanete i z Umagu, Medulinu či Rabacu.

Plujte půl kilometru pomalou řekou

Vodní svět Aquacolors přitahuje od svého otevření tisíce nadšených návštěvníků ročně. Patří k největším akvaparkům v Chorvatsku a v provozu je vždy od června do září.

Akvapark Aquacolors ukrývá tucet dlouhých tobogánů, osmičku bazénů a hřišť, pětici gastronomických provozů a 500 metrů dlouhou línou řeku, pyšnící se přízviskem „Nejdelší v jižní Evropě“. Denně produkuje více jak dvacítku animačních programů pro malé i velké. Nechybí umělé vlnobití, brouzdaliště, dětská hřiště, klouzačky, lanová pyramida či sportovní vybavení.

  • Neváhejte tedy a navštivte Aquacolors na Istrii.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím