Bali Wake Park

Lokalita: Indonésie Bali Bali Wake Park
Typ: Sportoviště

Náš názor

Sportovní Bali Wake Park

Na ploše o rozměrech zhruba 400 krát 400 metrů se rozkládá Bali Wake Park, speciální a zatím jediný areál určený pro milovníky adrenalinových vodních sportů na Bali. Byl vybudovaný na přírodním jezeru o velikosti 5 hektarů a zamilují si ho především vyznavači wakeboardingu, vodního lyžování a wakesurfingu.

Bali Wake Park najdete u jižního pobřeží ostrova, kousek od rychlostní silnice mířící k mezinárodnímu letišti Ngurah Rai a na poloostrov Nusa Dua. Z centra metropole Denspasaru sem dojedete během 15 minut, daleko to není ani z letovisek jako SanurKuta, Jimbaran či Tanjung Benoa.

Spřátelte se s vodním živlem

Vodní plocha v parku Bali Wake Park disponuje systémem „full size cable“, dovolujícím nastavit stupně výkonu vleku a používat ho až osmičkou jezdců naráz. Ve vodě na jezdce čekají rozmanitě umístněné překážky. Skvělou zábavu si tady užijí začátečníci i ostřílení borci.

K pohodlné, rychlé a bezpečné výuce vodních sportů dětí a nezkušených jezdců slouží „System 2.0“. Při učení pomáhají odborně vyškolení instruktoři. K dalšímu vybavení parku patří restaurant Akame, bazénový bar, obchod se sportovním vybavením, půjčovna segwayů či nabídka masáží a vyhlídkových letů vrtulníkem.

  • Neváhejte tedy a navštivte Wake Park na Bali.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím