Lido di Maronti

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Lido di Maronti, dovolená na nejdelší pláži Ischie

Rekreační oblast Lido di Maronti je situovaná na jižním pobřeží italského ostrova Ischia. Jedná se o seskupení ubytovacích zařízení podél pláže Spiaggia dei Maronti. Na západě ji uzavírá poloostrov Punta Sant´Angelo a na východě skalnatý mys Punta della Signora. Nejlépe se k ní dostanete po serpentinách silnice z Barano d´Ischia.

Lido di Maronti je jedna krásná pláž

Malebné Lido di Maronti patří k nejodlehlejším částem Ischie a díky vnitrozemí rozeklanému četnými stržemi a výhledům na otevřené Tyrhénské moře zároveň k nejkrásnějším. Jeho velkou výhodu představuje – zásluhou izolovanosti jednotlivých hotelů – božský klid a dostatek prostoru na pláži. Zároveň nechybí potřebné a kvalitní služby, ani možnosti rozmanitých procházek. Pozor však, značné převýšení nemusí vyhovovat každému!

Pláž Spiaggia dei Maronti (společně s navazující Lido Bagno Muga) dosahuje délky několika set metrů, široká je maximálně 30 metrů. Pokrývá ji písek s vrstvou drobounkých kamínků a rychle se noří do vody. Samozřejmost znamená plážový servis v podobě lehátek, slunečníků, občerstvení, toalet, převlékáren či dohledu plavčíka.

Další rekreační střediska poblíž LIdo di Maronti

Lido di Maronti a tipy na zábavu

Lido-di-Maronti.jpgNa Lido di Maronti se musíte spolehnout především na vybavení vašeho rekreačního zařízení – žádné z nich tady však netrpí nedostatkem kaváren, pizzerií, barů a jiných gastronomických provozů. Druhou možností je vyrazit do Barano d´Ischia s nabídkou obchodů, restaurací a minimarketů. Pokud disponujete osobním vozem, určitě se za další zábavou a kulturním životem vydejte do hlavního města Ischie. Kromě toho nevynechejte:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím