Oblasti v destinaci - Jamajka

Mapa

Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 100JMD/19,619CZK

* průměrné teploty

Jamajka, exotická dovolená v rytmu reggae

Vydejte se s námi na dovolenou v exotice na malebný ostrov Jamajka. Na sněhobílých plážích v čele s James Bond Beach omývaných blankytným Karibikem zní reggae, vynikající rum teče proudem a ochutnáte vybrané lahůdky exotické kuchyně. A nebudete muset kvůli tomu ani sprintovat.

Za stále slunečného počasí zde na vás čeká nabídka nepřeberného množství sportovních aktivit a další zábavy. Jamajka je oblíbeným cílem příznivců golfu, potápění, na horském kole můžete vyrazit na projížďku zdejší krajinou a ve městech je k dostání i celá řada zajímavých suvenýrů.

Na dovolené na Jamajce poznáte skutečné kokosy na sněhu

Během exotické dovolené all inclusive na Jamajce můžete prozkoumat také unikátní přírodu ve vnitrozemí. Národní park Blue Mountains National Park je pověstný svými treky džunglí a majestátními horami, v nichž se ve vyšších polohách pěstuje známá odrůda kávy Blue Mountains.

U pobřeží Karibského moře čeká na nadšence do potápění úžasný komplex jeskyní a podmořských tunelů korálového útesu Airport Reef. Na jihovýchodním břehu se rozpíná rušná aglomerace metropole Kingstonu

Cenově výhodná exotická dovolená u moře na Jamajce

Vyberte si z naší pestré škály zájezdů na Jamajku svou dovolenou snů s různými variantami komfortního ubytování. Výrazně ušetřete oproti standardním katalogovým cenám díky exotické dovolené last minute Jamajka a first minute Jamajka. Kouzelný ostrov ve Velkých Antilách s dlouhou historií, se spoustou zábavy a mořských radovánek čeká právě na vás.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Jamajka