Aruba

Oblasti v destinaci - Aruba

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1AWG/13,272CZK

* průměrné teploty

Aruba, exotická dovolená snů v Karibském moři

Poznejte s námi jeden z klenotů jižního Karibiku, malý ostrov v Nizozemských Antilách, půvabnou Arubu. Dopřejte si dovolenou v učiněném ráji, lemovaném romantickými bílými plážemi s palmami, a s celoročně nádherným počasím.

Nechte se okouzlit zdejší přírodou, ochutnejte vyhlášené speciality kreolské kuchyně a zažeňte nudu zásluhou nabídky rozličné zábavy či sportovních aktivit. Vyberte si z mnoha zajímavých míst.

Proč si zajistit ubytování na Arubě

Během pobytu se vydejte například na známou motýlí farmu Palm Beach, projděte se národním parkem Arikok se skvostnými lagunami. Z plochého povrchu Aruby vyčnívají tajemné skalní formace Ayo a Casibari. Jste-li milovníky historie, nevynechejte ani prohlídku památek hlavního města Oranjestadu.

Plážová letoviska Palm Beach, Eagle Beach nebo Pos Chiquito čekají na vás. Součást rekreačního střediska Bubali tvoří ptačí rezervace a bydlet můžete i ve vnitrozemí (Paradera).

Jak si užít prázdniny na Arubě výhodně

Využijte naší nabídky zájezdů na Arubu včetně last minute Aruba a vydejte se do Karibiku co nejvýhodněji. Luxusní hotelové resorty se špičkovou kvalitou služeb jsou vám nyní ještě více nadosah. A slyšeli jste i o dalších exkluzivních karibských destinacích jako Santa Lucia, Antigua  nebo Dominikánská republika?

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Aruba

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.