Oblasti v destinaci - Filipíny

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 27 - 28 °C červenec / srpen *
  • 100PHP/51,418CZK

* průměrné teploty

Dovolená Filipíny, dobrodružství, odpočinek i poznání

Vydejte se s námi na výpravu za přírodním a kulturním bohatstvím Filipín. Souostroví na druhé straně světa představuje barevnou směsici etnik, jazyků, stylů a biomů, které se vyplatí poznat.

Pro řadu filipínských ostrovů jsou typické vysoké hory (Kordillery), často sopečného původu, tropická vegetace a terasovitá rýžová políčka. Národní parky ukrývají stovky vzácných rostlinných i živočišných druhů.

Vydejte se vstříc ubytování Filipíny

Široké možnosti turistiky patří k hlavním aktivitám, kterým se při pobytu na Filipínách můžete věnovat. Připočtete-li k tomu vodní sporty, vynikající gastronomii, zábavní parky (např. Enchanted Kingdom u metropole Manily) i lidové slavnosti, horké počasí, rušná velkoměsta a výhodné ceny v obchodech, je zřejmé, že nudit se tady nebudete.

Seznamte se však s Filipínami pokud možno osobně. Mindoro, Boracay, Bohol, Palawan, Cebu a další lokality musíte vidět na vlastní oči. To samé platí pro rezervaci nártouna filipínského, Čokoládové kopce, město Vigan (UNESCO) a podzemní řeku Cabayugan v NP Puerto-Princesa, jeden ze 7 nových divů přírody.

Výhodná exotická dovolená na Filipínách

Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Filipíny. Nabízíme komfortně vybavené hotely u nádherných pláží, výlety na zajímavá místa i poznávací pobyty. Kdo má filipa, vyrazí s námi na Filipíny!

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Filipíny

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.