Podrobné informace

  • 24 °C červenec / srpen *
  • 22 - 23 °C červenec / srpen *
  • 100MUR/67,78CZK

* průměrné teploty

Beau Champ, dovolená regenerující síly

Turistický resort Beau Champ leží na jižním okraji ostrova, kde se řeka Jacotet vlévá do Indického oceánu v nepříliš výrazném zálivu. Na západě na něj navazuje letovisko Bel Ombre, na východě se nachází městečko Chamouny. Na mezinárodní letiště Sir Seewoosagur Ramgoolan (dříve Plaisance) se lze dostat zhruba za 30 až 40 minut.

Krásné pláže Beau Champ

Malý a klidný Beau Champ leží ve zvlněné krajině, která se severním směrem rychle zvedá do pohoří Black River s nejvyšší ostrovní horou Piton de la Petite Riviere Noire (828 m n. m.). Vznikl doslova na zelené louce s cílem nabídnout rekreantům co nejlepší služby na jednom místě. Svojí vysněnou dovolenou zde prožijí zájemci o klid, koupání, procházky a další rozmanité aktivity. Nejlepší pláže v dosahu Beau Champ pokrývá nádherný, světlý písek a vstup do průzračné vody je velmi pozvolný. Obvykle skýtají dobré vybavení, včetně rozmanitých možností aktivního trávení volného času. Běžně se tady provozuje plážový volejbal, vodní sporty jako windsurfing, jízda na kajaku či na skútru, kitesurfing a vodní lyžování, možné je i potápění a šnorchlování.

Další rekreační střediska poblíž Beau Champ

Nabídka zábavy v Beau Champ

Díky národnímu parku Black River Gorges se okolí Beau Champ pyšní jedinečnými přírodními scenériemi. Můžete si udělat pěší výlet k vodopádu Chamarel, stejně jako na řadu blízkých vyhlídek. Součást letoviska tvoří několik sportovišť v čele s rozsáhlým golfovým resortem Heritage Golf Course u Bel Ombre. Mauricius však ukrývá celou řadu jiných zajímavých míst, která stojí za návštěvu:
  • tzv. barevnou půdu v rezervace La vallee des couleurs,
  • proslulou botanickou zahradu Pamplemousse,
  • stolovou horu Le Morne Brabant (UNESCO).

Zobrazit podrobné informace