1. Fischer.cz
  2. Mosambik

Mosambik

Všechny destinace - Mosambik

Mapa

Podrobné informace

  • 36 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1000MZN/448,245CZK

* průměrné teploty

Mosambik, exotická dovolená v Africe

Mosambik, úchvatná země v jihovýchodní Africe, vás čeká s otevřenou náručí. Masovou turistikou nepolíbený, bohatou přírodou oplývající a srdečnými domorodci obývaný Mosambik představuje jednu z nejzajímavějších destinací, kde prožít klidnou a originální exotickou dovolenou u moře.

Proč se vydat na zájezd do Mosambiku

Pohodovou plážovou dovolenou si v Mosambiku užijete od května do listopadu. Vybírat můžete z nepřeberného množství nádherných, liduprázdných pláží se světlým pískem, palmami a pozvolným klesáním do vody. Z Indického oceánu se vynořuje řada ostrovů (jako Bazaruto, Inhaca či Mosambik) nedotčených moderním světem a podmínky pro šnorchlování i potápění jsou zde nejlepší na africkém kontinentu.

Velkou část aktivit v Mosambiku tvoří poznávání úchvatné africké přírody. K nejhezčím chráněným územím patří národní parky Gorongosa (kypící hojností zvěře) a Limpopo (podél řeky stejného jména), přírodní rezervace Maputo (se stády slonů) a Niassa (udivující svou rozlohou) nebo obora Marromeu (v údolních nivách podél řeky Zambezi).

Nejlepší dovolená v Mosambiku

Zájezdy do Mosambiku se soustřeďují k severnímu pobřeží kolem měst Nampula a Pemba. Čekají tady na vás kvalitně vybavené hotelové resorty, rozmanité trhy a skvělá gastronomie kombinující tradiční kmenovou kuchyni s vlivy portugalskými i arabskými. Najděte si mezi našimi pobyty ten pravý pro vás a uvidíte, že Mosambik vás nadchne!

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Mosambik

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.