Procházka po magických kefalonských plážích

Pokud by byla jenom jediná věc, kvůli které byste měli zavítat na Kefalonii, určitě by to byly její úchvatné pláže. Kromě svého půvabu nabízejí ještě jednu nespornou výhodu – nízký počet rekreantů. Prakticky vždy si na nich můžete být jisti dostatkem prostoru, klidem a velice pohodovou atmosférou.

K typickým znakům kefalonských pláží patří nažloutlý písečný povrch, romantické skály v jejich okolí a úžasně čistá voda (umožňující bez problémů pozorovat mořské dno a zároveň při pohledu z výšky až neskutečně blankytná). Většina pláží se nachází v jižní polovině ostrova, avšak spoustu jich najdete i na severu.

Recko-10-Kefalonie-Nadherna-plaz-Myrtos-na-Kefalonii.jpg

Nejhezčí kefalonské pláže

K nejkrásnějším a nejoblíbenějším plážím na Kefalonii se řadí Skala a Myrtos, neuvěřitelná místa, kde se budete nejprve dlouho kochat jejich krásou a teprve potom se vydáte za vodními radovánkami. Z dalších je třeba zmínit pláže Agia Efimia, Assos, Avithos, Kaminia, Katelios, Kipourion, Lassi, Lixouri, Lourdata, Makris Yalos, Lepeda, Petani, Platis Gialos, Poros, Sami, Svoronata, Xi a Zola. Řada z nich byla za svou čistotu a komfort odměněna prestižní Modrou vlajkou.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím