Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Lassi, dovolená servírující krásy Kefalonie na jednom talíři

Na nevelkém poloostrově, na němž se zároveň nachází správní centrum Argostoli, najdete populární kefalonské letovisko Lassi. Severním směrem od něj se do ostrova zakusuje Argostolský záliv, jižně se otevírá pohled na Jónské moře v celé jeho kráse a na protějším břehu uvidíte jiné význačné rekreační centrum Lixouri. Pouhých 7 kilometrů je vzdáleno mezinárodní letiště Anna Pollatou.

Dlouhá, široká a vybavená pláž v Lassi

Charakter Lassi bude vyhovovat všem milovníkům klidné, zároveň však aktivní dovolené. Jednotlivé hotýlky jsou tady bez ladu a sladu rozmístěny v rovinaté krajině kolem hlavní silnice, spojující metropoli s letištěm. Okolní terén vyhovuje procházkám i sportování, pokud zatoužíte po ryčnější zábavě, můžete směle vyrazit právě do blízkého Argostoli.

Kolem Lassi si jistě vyberete z dlouhé řady menších, avšak velice pěkných pláží. Prim mezi nimi hrají dlouhá písečná pláž Makris Yialos a široká písečná pláž Platis Yialos u jižního pobřeží letoviska. Obě pokrývá jemný písek a zvolna klesají pod průzračně čistou mořskou hladinu. Nechybí kompletní plážový servis, zahrnující vše od lehátek a slunečníků přes sprchy s převlékárnami až po dozor plavčíka a širokou nabídku vodních sportů.

Další rekreační střediska poblíž Lassi

Půjčte si auto a prozkoumejte okolí Lassi

Lassi.jpgLassi je skutečně pouhým prázdninovým resortem, proto zde nečekejte více než ubytovací zařízení s pestrým výběrem restaurací a jenom minimem obchůdků. Pokud potřebujete cokoliv dalšího (nakupovat, bavit se nebo i nějaké léky), neváhejte vyrazit do sousedního hlavního města. Co tedy ještě dělat v Lassi a jeho okolí?

Zobrazit podrobné informace