Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Ermones, dovolená v klidném ráji pro romantické duše

Malé letovisko Ermones se ukrývá v okouzlujícím zálivu, na severozápadním pobřeží řeckého ostrova Korfu. Je to spíše klidnější letní středisko lákající okolními úchvatnými bílými útesy, kde můžete trávit poklidnou dovolenou, ale také si užít hodně aktivních zážitků.

Příjemné chvilky na pláži Ermones

Krajina kolem Ermones je kopcovitá a zdejší zátoce vévodí prudké skály. Vzhledem k umístění řady hotelů ve strmém svahu tu byla dokonce postavena i lanovka, která vás sveze na pobřeží a zase zpět. Krásné přírodní scenérie v Ermones doslova vybízí k pobytu v tomto nenápadném letovisku. Vydejte se sem s celou rodinou a rozhodně nebudete litovat.

Na přilehlé písečné pláži s příměsí oblázků si můžete užít krásnou letní dovolenou. Díky své otevřenosti je zátočina u Ermones velmi dobře přístupná a vhodná i pro děti. Samozřejmost představuje možnost zapůjčení lehátek k relaxaci a opalování. Příznivci aktivních radovánek si mohou vyzkoušet také potápění či dokonce windsurfing.

Další rekreační střediska poblíž Ermones

Ermones nabízí vyžití a zábavu pro každého

Ermones.jpg

Sportovně založení návštěvníci zcela jistě ocení nedaleký luxusní Corfu Golf Club. Pokud budete chtít ochutnat vynikající řeckou kuchyni, zkuste tavernu Spiros 97. A k průzkumu letoviska a jeho okolí z trochu jiné perspektivy si vypůjčte šlapadlo nebo lodičku.

Ve východní části střediska se nachází půjčovna automobilů. Můžete se tak vypravit o něco dál a objevit zajímavosti na pobřeží i ve vnitrozemí jako:

  • nedaleký aqualand v Aghios Ioannis,
  • zajímavá zvonice a klášterní zahradu svatostánku Panny Marie Paloekastritsa,
  • neoficiální nudistická pláž směrem na Sidari,
  • Esplanáda, kostel San Giacomo, pevnosti a další pamětihodnosti metropole Korfu.

Zobrazit podrobné informace