Panormos/Rethymnon

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Panormos, klidný odpočinek na Krétě

Panormos je maličké turistické letovisko, jež se rozkládá na severozápadním pobřeží největšího řeckého ostrova Kréta. Leží asi 15 kilometrů od překrásného historického města Rethymnon se spoustou památek. Rethymnon se nachází zhruba uprostřed vzdálenosti 140 kilometrů, která od sebe dělí Iraklion a Chanii, dvě nejlidnatější města regionu s mezinárodními letišti.

Další blízká rekreační střediska:

Letní prázdniny v soukromí Panormosu

Z krétských letovisek patří Panormos k těm nejklidnějším, to mu však na zajímavosti vůbec neubírá. Dovolenou zde ocení především turisté, kteří si chtějí dobře odpočinout, mají rádi své soukromí a nestojí o rušná střediska, kde potkáte takříkajíc hlavu na hlavě. Panormos je také ideálním místem pro romantickou dovolenou v páru.

Přímo ve středisku Panormos se nachází nádherná, poměrně rozlehlá písečná pláž. Vstup do vody je pozvolný, tudíž si zde koupání bez obav užijí i slabší plavci, anebo například starší lidé. Vodních a plážových aktivit však na výběr moc není, akčním jedincům doporučujeme poohlédnout se po nějaké živější lokalitě.

Tradiční atmosféra rybářské vesničky

Panormos.jpg

V Panormas nenajdete obrovské luxusní hotely se stovkami pokojů. Funguje tu spíše několik menších komplexů a penzionů. Rovněž možností nakupování je poskrovnu. To nejnutnější však ve zdejších marketech nakoupíte, k dispozici je dokonce i banka. Bývalá rybářská vesnička si zkrátka zachovala svůj původní ráz a pár místních taveren jako Zeus, Kostas či Akti vám nabídne o to chutnější tradiční řecké dobroty.

Poloha Panormasu nabízí množství zajímavých výletů. Co můžete navštívit?

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím