Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Firostefani, dovolená s veškerým půvabem Santorini

Na severním okraji Firy, metropole Santorini, se nachází obec Firostefani. Opuštění hlavního města v podstatě ani nezaznamenáte, i tady pokračuje záplava bílých domků s úžasným výhledem na zatopenou sopečnou kalderu (tip na pěkný výlet!) a blankytné Egejské moře. Několik set metrů dále k severnímu okraji ostrova leží další letovisko Imerovigli. Transfer na mezinárodní letiště trvá asi deset minut.

Vyberte si z půvabných pláží Firostefani

Menší rekreační středisko Firostefani těží kromě nádherných rozhledů z blízkosti hlavního města. Zamilované páry jakéhokoliv věku tady prožijí báječnou dovolenou plnou neopakovatelných zážitků. Krajina západním směrem se prudce svažuje k moři, východně pozvolna klesá až k jinému význačnému letovisku Monolithos.

Vzhledem k prudkému, skalnatému charakteru pobřeží pod Firostefani je třeba se za plážemi vydat na jiná místa, která jsou však rychle a snadno dostupná. Ostrov Santorini naštěstí není moc velký a na všechny krásné pláže jako Ammoudi, Cape Columbo, Mesa Pigadia nebo Katharos dojedete do 30 minut.

Bude vás zajímat: Podívejte se na důležité informace k dovolené na Santorini.

Další rekreační střediska poblíž Firostefani

Užijte si toulky po okolí Firostefani

Firostefani.jpgVýhodu Firostefani představuje výtečná vybavenost službami. Kromě vysokého počtu ubytovacích zařízení zde najdete obchůdky, prodejny suvenýrů a markety,  Zajděte si do některé z místních restaurací na skvělé řecké jídlo. Při poznávání krás ostrova si nenechte ujít:

  • zbytky staré Firy a jeskyně Zoodochos Pigis u Kamari,
  • návštěvu přístaviště dole pod letoviskem,
  • vyjížďku na kole.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Firostefani

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.