Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Panormos, dovolená po všech stránkách dokonalá

Oblíbené rekreační centrum Panormos se nachází v hluboce zaříznuté zátoce s boční zátočinou na jihozápadě Skopela. Při pohledu na západ, za ostrůvkem Dasia Skopelou, se z Egejského moře tyčí ostrov Skiathos. V kopcích nad letoviskem vyrostla nevelká přehradní nádrž. S hlavním městem Skopelem, vzdáleným 15 kilometrů, ho spojuje pravidelná autobusová doprava.

Pamormos a jeho skvostná pláž

Panormos je malé, klidné letovisko obklopené hustou zelení, nabízející kompletní turistické vybavení. Jednotlivá ubytovací zařízení stojí přímo v dosahu hlavní pláže nebo disponují privátními úseky pobřeží. Hotely propojuje jedna hlavní silnice, směřující dále na jih do Agnontas. Pohodovou dovolenou zde prožijí rodiny s většími dětmi i ostatní skupiny návštěvníků.

V Panormu najdete oblázkovou pláž oceněnou modrou vlajkou. Skýtá veškeré zázemí (lehátka, slunečníky, občerstvení) a prudce se svažuje do tyrkysově zbarvené vody. V okolí jsou další malé písečné zátoky, z nichž nelze nejmenovat pláž Milia dostupnou pohodlnou, širokou silnicí. Podle mnohých je nejkrásnější na ostrově.

Další rekreační střediska poblíž Panorma

Na toulkách Panormem a okolím

Panormos-Skopelos.jpgV Panormu nechybí supermarket a několik kaváren, barů či taveren (jako např. vyhlášená Asterias na pobřeží). K dispozici je jachetní přístaviště, půjčovna člunů a centrum vodních sportů. Okolí je jako stvořené k příjemným procházkám a romantickým výhledům z pobřeží. Vydat se však samozřejmě můžete ještě mnohem dále:

  • za poznáním metropole Skopelos,
  • do mořského národního parku Alonissos,
  • ke kapli Agios Ionnis, kde se natáčely scény povedeného muzikálu Mamma Mia,
  • do roztomilého přístavu Loutraki.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Panormos

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.