St. Anne

Mapa

Podrobné informace

  • 24 °C červenec / srpen *
  • 22 - 23 °C červenec / srpen *
  • 1SCR/1,763CZK

* průměrné teploty

St. Anne, dovolená v srdci krásné přírody

Fascinující St. Anne je s rozlohou 2,27 km2 největším z osmičky ostrůvků, tvořících mořský národní park Sainte Anne (jehož součástí je i ostrov Cerf). Celková rozloha parku, patřícího do seychelského okresu Mont Fleuri, činí 3,887 km2. Rozkládá se pouhých 5 kilometrů od břehů hlavního města Victoria na ostrově Mahé.

Další blízká rekreační střediska:

Šest pláží, jedna hezčí než druhá

St. Anne (40 stálých obyvatel) z velké části pokrývá hustá tropická vegetace, pouze na jihu se nachází několik ubytovacích komplexů. Ostrov s nejvyšším bodem 246 metrů nad mořem objevil, stejně jako La Digue, francouzský plavec Lazare Picault v roce 1742. Skvělou dovolenou si zde užijí především milovníci vody, klidu a romantiky.

V palmovém stínu St. Anne se ukrývá šestice nádherných pláží pokrytých jemným, světlým pískem. Na severu to jsou romantická Grande Anse a menší Anse Cabot s dostatkem soukromí pro nerušený odpočinek. Na východě se táhnou Anse Cimitiere a Anse Manon dostupná pouze pěšky. Na jihu si užijete Anse Tortues a Anse Royale, kde mezi listopadem a únorem kladou mořské želvy svá vejce.

Co dělat na St. Anne

Ste-Anne.jpgVzhledem k tomu, že St. Anne tvoří součást mořského národního parku, patří k jeho hlavním přednostem nádherná příroda, zvláště v okolních vodách Indického oceánu. Kromě želv karet se tady objevují delfíni a kolem korálů žijí stovky druhů ryb a dalších živočichů. Šnorchlování a potápění se zde mění ve skutečnou pohádku. Hotelové areály na ostrově zajišťují vybavení pro vodní aktivity, sporty a další zábavu.

Inspirujte se k výletům několika tipy na zajímavá místa Seychel:

  • Ostrov Aride, kde se pěstují nádherné perly
  • Želví rezervace na ostrově Curieuse
  • Exotické ptactvo ostrova Cousin
  • Úžasný ekosystém liduprázdného ostrůvku Aldabra (UNESCO)

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - St. Anne

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím