Es Cana

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Es Cana, pozitivně odvrácená strana Ibizy

Populární letovisko Es Caná se nachází u severovýchodních břehů baleárského ostrova Ibiza. Je to z něj kousek do střediskového města Santa Eulária des Riu, asi půl hodiny jízdy autem zabere cesta do metropole Eivissa a blízkého mezinárodního letiště. Vydat se tam ovšem můžete i lodí, která z Es Canar v létě pravidelně vyplouvá.

Další blízká rekreační střediska:

Pohodlí pláží na východě Ibizy

Španělské rekreační středisko Es Caná se na ostrově řadí k těm spíše klidnějším, oblíbily si ho zejména rodiny s menšími dětmi a sportovci. Čeká tady na ně velice příjemná pláž u Středozemního moře, dostatek kvalitních služeb i široká nabídka nejrůznějších sportů a aktivit.

Platja des Canar je spíše městského charakteru. Ukrývá se v táhlém, polootevřeném zálivu, na obou koncích přehrazeném hotelovou výstavbou. Samotná pláž je ovšem velice příjemná, pokrytá jemným, světlým pískem a břehy se zvolna ztrácejí v klidné, čisté vodě. Pro malé děti to je úžasné místo, rodiče se naopak nemusí strachovat o jejich bezpečnost. Necelých 400 metrů dlouhá pláž nabízí i veškeré myslitelné vybavení včetně pestré palety vodních a jiných sportů.

Seznamte se se španělskou gastronomií

Es-Cana.jpg

Es Cana není městečkem v pravém slova smyslu, spíše se jedná o volné seskupení hotelů, restaurací a dalších turistických služeb. Nabídka gastronomických provozů včetně barů a kaváren, prodejen suvenýrů a půjčoven sportovního vybavení je však více než dostatečná. Navíc si můžete půjčit osobní automobil nebo motocykl a vydat se na průzkum krás ostrova.

Co na Ibize stojí za vidění?

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím