Playa d´en Bossa

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Playa d´en Bossa, prázdniny snů na Ibize

Oblast Playa d´en Bossa věrně kopíruje vyhlášenou pláž stejného jména, táhnoucí se od jižního okraje ibizské metropole Eivissa až k odsolovacím polím nedaleko mezinárodního letiště. Najdete ji na samém jihu tohoto španělského ostrova, kousek od míst, kde se ve Středozemním moři ztrácí uzoučká šíje mířící k Formenteře.

Další blízká rekreační střediska:

Pláž, jakých moc není

Platja d´en Bossa patří k nejznámějším a zároveň k nejživějším letoviskům celé Ibizy. Jestliže si v průběhu léta chcete se svými přáteli užít diskoték, klubů a podobné zábavy, je to rekreační středisko na míru ušité pro vás. Touží-li vaše rodina po něčem méně hlučném, vydejte se sem mimo hlavní sezónu, kdy se tep resortu zklidní a vaše ratolesti se mohou vyřádit na krásné pláži či pozorováním přistávajících letadel.

Jedinečná pláž Playa de Bossa se řadí k tomu nejlepšímu, co třetí největší z baleárských ostrovů může nabídnout. Je tady nejen nejdelší, ale také nejrušnější – lemuje ji nekonečný zástup restaurací, barů, kaváren, hospod, bister a dalších podniků. V letních měsících žije doslova 24 hodin denně. Čím jižněji, tedy dále od hlavního města Eivissa k pevnostní vížce Torre de Sal Rossa se budete vzdalovat, tím více klidu najdete. Celkem 4 kilometry dlouhá písečná pláž je vybavena veškerými myslitelnými službami a do čisté vody se svažuje velmi zvolna.

Nepřetržitý provoz od června do září

Playa-d´en-Bossa.jpg

Charakter střediska Playa d´en Bossa je dán množstvím zábavních zařízení podél pláže. Vynikají mezi nimi taneční klub Space, hudební bar Bora Bora či Lips Ibiza Beach Club. Nudit se tu však nebudou ani děti, součástí letoviska je velký akvapark Aguamar, různá hřiště, skákací hrady a jiné atrakce. Na milovníky sportu čekají výborné podmínky pro windsurfing a další vodní sporty. Samozřejmostí je dostatečný počet obchodů včetně supermarketů, bankomatů, lékáren a půjčoven osobních vozů.

Co ještě dělat v Playa de Bossa a jejím okolí?

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím