Playa d´en Bossa

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Playa d´en Bossa, dovolená snů na Ibize

Oblast Playa d´en Bossa (Platja d´en Bossa) věrně kopíruje vyhlášenou pláž stejného jména, táhnoucí se od jižního okraje ibizské metropole Eivissa až k odsolovacím polím nedaleko mezinárodního letiště. Najdete ji na samém jihu tohoto španělského ostrova, kousek od míst, kde se ve Středozemním moři ztrácí uzoučká šíje mířící k Formenteře.

Pláže v Playa d´en Bossa, takových moc není

Playa d´en Bossa patří k nejznámějším a zároveň k nejživějším letoviskům celé Ibizy. Jestliže si v průběhu léta chcete se svými přáteli užít diskoték, klubů a podobné zábavy, je to rekreační středisko na míru ušité pro vás. Touží-li vaše rodina po něčem méně hlučném, vydejte se sem mimo hlavní sezónu, kdy se tep resortu zklidní a vaše ratolesti se mohou vyřádit na krásné pláži či pozorováním přistávajících letadel.

Jedinečná pláž Playa de Bossa se řadí k tomu nejlepšímu, co třetí největší z baleárských ostrovů může nabídnout. Je na Ibize nejen nejdelší, ale také nejrušnější – lemuje ji nekonečný zástup restaurací, barů, kaváren, hospod, bister a dalších podniků. V letních měsících žije doslova 24 hodin denně. Čím jižněji, tedy dále od hlavního města Eivissa k pevnostní vížce Torre de Sal Rossa se budete vzdalovat, tím více klidu najdete. Celkem 4 kilometry dlouhá písečná pláž je vybavena veškerými myslitelnými službami a do čisté vody se svažuje velmi zvolna.

Další rekreační střediska poblíž Playa d´en Bossa

Nepřetržitá zábava v Playa d´en Bossa od června do září

Playa-d´en-Bossa.jpg

Charakter střediska Playa d´en Bossa určuje množství zábavních zařízení podél pláže. Vynikají mezi nimi taneční klub Space, hudební bar Bora Bora či Lips Ibiza Beach Club. Nudit se tu však nebudou ani děti, součástí letoviska je velký akvapark Aguamar, různá hřiště, skákací hrady a jiné atrakce. Na milovníky sportu čekají výborné podmínky pro windsurfing a další vodní sporty. Samozřejmostí je dostatečný počet obchodů včetně supermarketů, bankomatů, lékáren a půjčoven osobních vozů. Co ještě dělat v Playa de Bossa a jejím okolí?

Zobrazit podrobné informace