Marineland

Lokalita: Španělsko Mallorca Marineland
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Delfinárium a zoo Marineland

Jednou z nejvyhledávanějších atrakcí Mallorky se v poslední letech stalo delfinárium Marineland. Uvidíte tady jedinečná vystoupení roztomilých zvířecích obyvatel, můžete se zúčastnit edukativních pořadů či se projít zoologickými expozicemi.

Delfinárium a zoologická zahrada Marineland vás očekává v letovisku Portal Nous mezi dalšími vyhlášenými rekreačními centry Son Caliu a Bendinat. Od břehů Středozemního moře ji dělí pouze pláže Playa de Costa d'en Blanes a Playa Punta Portals. Jenom kousek do vnitrozemí vede dálnice Ma-1, díky které jsou rychle dosažitelná ostatní turistická střediska včetně metropole Palma de Mallorca.

Vyberte si z programu Marinelandu,

Mallorský Marineland, to je především každodenní show cvičených delfínů, lachtanů a papoušků. Vystoupení delfínů jménem Blue, Mateo, Estel a Sacha zahrnují hrátky s míčem, aportování nebo jízdu na surfu. Ve speciálních pořadech tito inteligentní mořští savci dokonce vozí člunky s dětskými pasažéry. Tropičtí opeřenci zase zvládnou jízdu na bicyklu a na bruslích, počítání a další kousky.

Zoo Marineland nabízí i akvária s množstvím rozmanitých mořských živočichů od Středomoří až po exotické dálavy Indického a Tichého oceánu. Nechybí bazény s tučňáky, ptačí rezervace s plameňáky a skleník s hady, leguány, žábami a primáty. Na nejmenší návštěvníky čeká dětský vodní svět.

  • Neváhejte tedy a navštivte Marineland na Mallorce.

Podobná místa