Playa de Palma

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Playa de Palma, záplava krásných pláží, žhavého slunce a skvělého jídla

Přímořská oblast mezi věhlasnými letovisky Can Pastilla a s´Arenal se nazývá podle stejnojmenné pláže Playa de Palma. Jedná se o několik kilometrů dlouhý pás pobřeží ve východní části zálivu Bahia de Palma na Mallorce u obcí Sometimes a Ses Cadenes. Je to nedaleko mezinárodního letiště Son Sant Joan a hlavního ostrovního města Palma de Mallorca.

Další blízká rekreační střediska:

Takřka nekonečná plážová idyla

Playa de Palma působí takřka idylickým dojmem. Upravená pobřežní promenáda hojně osázená palmami s množstvím obchodů, barů a restaurací vybízí k procházkám a příjemnému posezení. Stovky hotelů hostí každoročně desetitisíce návštěvníků z celé Evropy. Uličky plné barů, zahradní restaurace a diskotéky pulzují až do časných ranních hodin. Kdo má rád ruch, hodně lidí kolem sebe a perfektní služby, najde tady to pravé.

Pláž Platja de Palma je dlouhá přes 6 kilometrů a široká většinou kolem 20 metrů. Díky své délce bez problémů obslouží všechny rekreanty z přilehlých hotelů – pole slunečníků a lehátek se střídají s prázdnými úseky, kde určitě najdete nějaké klidné místo. Podél celého pobřeží se vine krásná promenáda stíněná palmami a lemovaná hotely, obchody či restauracemi. O charakteru pláže ledacos napovídá její přezdívka „Nahá míle“.

V Platja de Palma je živo, rušno, veselo

Playa-de-Palma.jpg

Díky vysokému počtu ubytovaných hostů je oblast Playa de Palma doslova přeplněná restauranty, bary, obchody a dalšími službami. Bohatou nabídku doplňují supermarkety, půjčovny osobních vozidel i bicyklů, bankomaty a dětská hřiště. Pokud se něčeho nedostává, stačí vyrazit do okolních letovisek nebo rovnou do metropole Palma de Mallorca.

Samozřejmostí jsou taktéž široké zábavní a sportovní možnosti. Prim v tomto směru hraje v důsledku příhodného větru surfování, užít si však můžete i golf (Son Gual Club, Park Puntiró, Campo de Golf Majoris), děti budou nadšeny z návštěvy Palma Aquarium.

Naše náměty, co dělat během dovolené na Mallorce:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Playa de Palma