Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Portals Nous, tam, kde se dovolená mění v čiré potěšení

Noblesní španělské letovisko Portals Nous se vyhřívá na jihozápadních březích nejvytíženějšího baleárského ostrova Mallorky. Své vážené hosty vítá v zálivu Bahia de Palma, zhruba 10 kilometrů od metropole Palma de Mallorca. Je součástí zdejšího dlouhého pásu oblíbených rekreačních středisek u Středozemního moře propojených dálnicí a hlavní silnicí, mezi nimiž vynikají Magaluf, Palmanova a Ses Illetes.

Další blízká rekreační střediska:

V kraji malebných pláží a honosných vil

Honosné, komfortní a plné zajímavých míst, takové je Portals Nous, jedno z nejexkluzivnějších středisek na Mallorce. K jeho dominantám se řadí velkolepá jachetní marina a zábavní park Marineland. Chcete-li se během dovolené kvalitně bavit, sportovat a užívat si vybraných jídel v příjemném prostředí, v Portals Nous si všeho užijete skutečně dosyta. Navíc jsou tu pěkné písečné pláže pro děti a daleko to není ani do zelených kopců Serra de Tramuntana.

Pobřeží Portals Nous tvoří rozsáhlý přístav a řada menších pláží ukrytých v zátočinách členitých, skalnatých břehů. Což je ostatně to, co je dělá tak půvabnými a romantickými. Nejvýraznější z nich jsou Cala de Portals Nous, Platja de l´Oratori a Costa d´en Blanes. Maličká Punta Portals leží přímo mezi přístavem a Marinelandem.

Na Mallorce kombinujte aktivity s relaxací

Portals-Nous.jpg

Na milovníky dobrého jídla a pití, luxusního zboží a kvalitní zábavy má políčeno rekreační středisko Portals Nous. Odpovídá tomu nejen přítomnost Marinelandu Mallorca, ale také butiků světoznámých značek, restaurací všech chutí a vůní, sportovišť a golfových resortů (Real Golf Bendinat, Santa Ponsa, Club Poniente). Za většími nákupy potravin je nejlépe zajet do supermarketů v okolních městečkách či rovnou do Palma de Mallorca.

Vydejte se z přístavu Portals také do:

Zobrazit podrobné informace