Arenal D´en Castell

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Arenal D´en Castell, prázdninová aréna plná slunce, vody a zábavy

Klídkem, něžnou menorskou přírodou a perfektními službami vás zahrne španělské rekreační středisko Arenal D´en Castell. Ukrývá se mezi dalšími letovisky Son Parc a Na Macaret na severu tohoto dosud nedoceněného baleárského ostrova. Lokalita jako celek disponuje dostatkem všech základních služeb, letiště a metropole Mahón jsou odsud dosažitelné během 30 minut.

Další blízká rekreační střediska:

Pohoda u vzorově krásné pláže

Arenal De Castell uhrane každého návštěvníka nádhernou krajinou, kterou formují především okolní zelené kopce a velice členité, romantické pobřeží Středozemního moře. Pro letovisko je charakteristické umístění ubytovacích zařízení v piniovém porostu na značné ploše, klidná, až pohádková atmosféra a horké počasí po celou sezónu. Hledáte-li místo pro nerušenou dovolenou s vašimi dětmi, tady budete určitě spokojeni.

Středobodem letní rekreace v Arenal D´en Castell je nádherná písečná pláž, táhnoucí se v délce asi 400 metrů jako hyperbola podél nevelkého, kruhového zálivu. Do vyhřáté vody se noří velice pomalu a zvláště vaše ratolesti si u ní užijí nekonečné prázdninové hrátky. Samozřejmostí je vybavení jako lehátka a slunečníky či občerstvení. Přístup k ní vede po mírném svahu.

Co dělat během dovolené na Menorce

Arenal-D´en-Castell.jpg

V letovisku Arenal De Castell a jeho okolí fungují gastronomické provozy, obchůdky, potravinové markety a jiná zařízení důležitá k prožití pohodového pobytu. Větší část zábavy, sportovní aktivity nevyjímaje, si organizují přímo jednotlivé hotelové komplexy. Golf si můžete zahrát v resortu Son Parc, skvělými místy k nenáročným procházkám jsou piniové lesy a duny Son Saura, hluboká zátočina Caia Addaia nebo skalnaté středomořské pobřeží.

Na Menorce se též pokochejte těmito atrakcemi:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Arenal D´en Castell

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím