Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Khao Lak, potěšení z Thajska na vaší straně

Jedno z nejpůvabnějších a nejklidnějších thajských letovisek Khao Lak vás uchvátí svými krásami na západním pobřeží Malajského poloostrova. Zabírá zhruba 20 kilometrů dlouhý pás u Andamanského moře, směrem do vnitrozemí se naopak táhne hornatá a lesnatá krajina chráněná v několika národních parcích. Dobrá dostupnost oblasti je zajištěna díky mezinárodnímu letišti Phuket, které leží více na jih na ostrově stejného jména.

Další blízká rekreační střediska:

Plážový ráj na thajském západě

Oblast Khaolak je naprosto ideální pro každého, kdo sní o pohodové, exotické dovolené bez davů turistů, zároveň s řadou možností, jak si užít volný čas. Na své si tu přijdou zvláště vyznavači šnorchlování a potápění, není odsud daleko do proslulých podmořských lokalit u souostroví Surin a Similanských ostrovů. Písečné pláže nadchnou rodiny s menšími dětmi a milovníci přírody mohou podniknout výlety na rozlehlá chráněná území. Hotelové komplexy tady nejsou tak rozsáhlé jako v jiných thajských resortech.

Kromě nejjižněji položené Khao Lak Beach všechny zdejší pláže vytvářejí jedno prakticky nepřerušované pásmo. Pro většinu z nich je typický jemný, světlý písek, mírný sklon do teplé vody, občasné laguny a hustý palmový porost, zajišťující v horkém podnebí blahodárný stín. I jejich vybavenost je na vysoké úrovni, lehátka jsou samozřejmostí, půjčovny sportovního vybavení časté. K nejznámějším plážím se řadí Khuk Khak, Pakarang, Bang Niang, hodně živá Nang Thong a Sunset.

Užijte si tropickou dovolenou v krásné přírodě

Khao-Lak-(1).jpg

Centrem celé rekreační oblasti je obec Bang La On, v níž najdete řadu obchůdků, prodavačů suvenýrů a restaurací. Taková bistra jsou ideální příležitostí k ochutnání proslavené thajské kuchyně či nejrozmanitějších darů moře. Další zázemí pro návštěvníky této úžasné části Thajského království tvoří lokální tržiště, potápěčská centra, golfová hřiště a tenisové kurty.

Chcete-li poznat další atrakce Thajska, rozhodně se vydejte na výlet do:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Khao Lak

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.