Phang Nga

Mapa

Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Phang Nga, to je slunce, pláže a ryzí thajská příroda

Jednou z nejatraktivnějších oblastí poblíž Khao Lak i v celém Thajsku je provincie Phang Nga se stejnojmennou metropolí, rozkládající se na západním pobřeží Malajského poloostrova. Velkou část jejího pobřeží lemuje Andamanské moře s mnoha vyhlášenými rekreačními středisky. Na jihu k ní přiléhá zátoka Phang Nga s řadou ostrovů v čele s Phuketem, se kterým je spojená dálničním mostem. Díky němu je snadno dostupné mezinárodní letiště Phuket International Airport.

Další blízká rekreační střediska:

Vydejte se na dovolenou s agentem 007

Phang Nga vyniká mezi ostatními thajskými lokalitami nádherou své přírody – nikoliv náhodou se tu rozkládá hned pětice národních parků. Jedním ze symbolů oblasti se stal ostrůvek Ko Tapu, nedostupná skála osamoceně vyčnívající z moře, na kterém se točily slavné scény z filmů o Jamesi Bondovi. Právě spojení líbezných pláží a úchvatné exotické krajiny láká do Phang Nga tisíce turistů, toužících po klidu a zároveň po objevování pohlednicových krás Thajského království.

K nejhezčím plážím provincie Phang Nga se řadí Natai Beach na jižním okraji letoviska Thai Mueang. Táhne se mezi břehy Andamanského moře a říčkou Bo Dan, vytvářející atraktivní prostředí lagun a zátočin. Pláž pokrývá jemný, světlý písek, mořské dno se zde svažuje velice zvolna a hojná tropická vegetace vytváří tolik žádaný, blahodárný stín. Vzorně čisté plážové úseky, vybavené turistickým příslušenstvím, leží u hotelových komplexů, jejichž nízká hustota zaručuje dostatek volného místa a příjemný, ničím nerušený relax.

Čím se baví návštěvníci Phang Nga

Phang-Nga.jpg

Mohou využívat ubytovacích zařízení bohatě vybavených rozmanitými službami. V jejich nejbližším dosahu není sice žádné vyložené turistické centrum, nicméně v případě zájmu o průzkum domorodého života lze vyrazit do některé z obcí, rozesetých mezi početnými gumovníkovými plantážemi. K dispozici je taktéž několik tenisových kurtů, potápěčských základen a golfových hřišť jako Thai Mueang Beach Golf Course.

Z dalších zajímavostí regionu musíte nutně vidět:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Phang Nga

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.