Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Bophut Beach, to jsou pláže, slunce a spousta zábavy

Rekreační oblast Bophut Beach se nachází na severním pobřeží thajského ostrova Koh Samui. Na západě na ni navazuje další resort Maenam, na východě ji ukončuje mezinárodní letiště Samui International Airport. Asi 10 kilometrů severně od letoviska vykukuje z Jihočínského moře ostrůvek Koh Phangan, směrem do vnitrozemí se táhnou husté palmové lesy.

Další blízká rekreační střediska:

Okuste příjemnou atmosféru šarmantních pláží

Rekreační středisko Bo Phut zaznamenalo v posledních letech bouřlivý rozvoj, jehož výsledkem je ztráta původně rybářského charakteru obce a množství nových hotelových komplexů. Celkově ovšem zůstává ve srovnání s ostatními letovisky na ostrově spíše klidnější, proto je možné doporučit jej k prožití pohodové, celorodinné dovolené. Zvláště, pojedete-li sem mezi lednem a dubnem, nebo červencem a srpnem, kdy tady vládne slunečné počasí bez dešťů.

Pláž Bophut Beach na Ko Samui je necelé 4 kilometry dlouhá a zhruba v polovině ji rozděluje zalesněný poloostrov vybíhající asi 300 metrů do moře. Pláž je poměrně úzká, avšak nikoliv natolik, aby se sem nemohli pohodlně vejít všichni rekreanti. Pokrývá ji jemný, zlatavý písek a zvolna mizí v blankytné, vyhřáté vodě. Vaše pohodlí zajistí lehátka, slunečníky, stánky s občerstvením i půjčovny sportovního náčiní.

Zvolte z širokého záběru turistických magnetů Koh Samui

Bophut-Beach.jpg

Komfortní ubytovací zařízení disponují na Bo Phut Beach velice kvalitním vybavením i službami. Navazující obec disponuje velkým množstvím barů, kaváren, obchůdků a restaurací se skvělou thajskou kuchyní. Najdete zde i lékárny, bankomaty, autopůjčovny, benzínové stanice a zdravotní středisko. Za většími nákupy vyrazte do obchodních domů Big C či Tesco Lotus.

Nejznámější památkou letoviska je chrám velkého Buddhy zvaný Wat Phra Yai s 15 metrů vysokou, pozlacenou sochou Buddhy. Zavítat můžete i do novodobého chrámového komplexu Wat Plai Leam. A co takhle projet se na slonovi?

Určitě navštivte některé z atrakcí ostrova Koh Samui, mezi něž patří:

  • Víska Ban Tai s chrámem Khao Tham na sousedním ostrově Koh Phangan
  • Mumifikovaný mnich Wat Kunaram
  • Vodní park Samui Aquarium s motýlím muzeem a tygří zoo
  • Falické skalní útvary Hin Ta a Hin Yai u pláže Lamai
  • Vysoké vodopády Na Mueang a Namtok Hin Lat s možností koupání

  • Zpět na přehled informací o Thajsku a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Bophut Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.