Lamai Beach

Mapa

Podrobné informace

  • 32 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 100THB/67,634CZK

* průměrné teploty

Lamai Beach, koktejl slunce, pláží a zábavy na Koh Samui

Velice oblíbené, na první pohled příjemné, zároveň klidné prázdninové centrum Lamai Beach se rozkládá podél jihovýchodního pobřeží druhého největšího thajského ostrova Koh Samui. Na severu začíná výrazným poloostrovem, vybíhajícím do vod Jihočínského moře, na jihu jej ukončují kamenité břehy s populárními skalisky falických tvarů Hin Ta a Hin Yai. Mezinárodní letiště Samui International Airport je zhruba 10 kilometrů daleko.

Další blízká rekreační střediska:

Pobřeží značka ideál

Rekreační středisko Lamai Beach je přeci jen výrazně klidnější než jeho nejbližší severní soused Chaweng Beach. Poskytuje však stále dostatek příležitostí k zábavě, dobrou vybavenost a především nádhernou písečnou pláž. Kopcovité, zalesněné vnitrozemí láká k poznávacím výletům. Stručně vyjádřeno, letovisko je ideální pro rodiny s menšími i většími dětmi, mladé páry, sportovce a seniory.

Celková délka pláže Lamai Beach dosahuje zhruba 4 kilometrů. Je dostatečně široká, aby pojmula co nejvíce rekreantů, dostatečně pozvolná v klesání do moře, aby byla bezpečná pro děti i neplavce, a dostatečně vybavená plážovým servisem, abyste se na ní cítili co nejkomfortněji. Obzvláště u velkých hotelových komplexů najdete hojnost lehátek a slunečníků, problémem nejsou ani stánky s občerstvením a půjčovny sportovního náčiní.

Co všechno dělat na Lamai Beach

Lamai-Beach.jpg

Hlavně kolem ulice Pracharakapatta se soustřeďuje většina obchodů, restaurací a minimarketů. Nechybí bankomaty, lékárny, pošta a v provozu jsou i větší nákupní střediska Tesco Lotus a Makro. Ze zábavních podniků přímo u pobřeží lze doporučit například Triple Taste Restaurant & Cafe a pro návštěvníky tradičnějšího ražení evropskou restauraci Zick Zack.

Z lákadel ostrova Ko Samui a okolí určitě vyzkoušejte:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Lamai Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím