Torba

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Torba, dovolenková selanka plná zábavy

V místech, kde úzká šíje spojuje tureckou pevninu s Bodrumským poloostrovem, leží Torba, význačné letovisko Egejské riviéry. Rozkládá se přímo u mořských břehů, kousek od rychlostní komunikace propojující město Bodrum s mezinárodním letištěm Milas, vzdáleným odsud zhruba půl hodiny jízdy. Zajímavé je, že vzdušnou čarou jsou blíže řecké ostrovy Kos a Pserimos.

Torba a její pláže

Torba je poměrně moderní rekreační středisko zasazené do prostředí řídce porostlých kopců, zvedajících se nad Egejským mořem. Přední linii u vody tvoří komfortní hotely, další ubytovací zařízení se rozkládají kolem vzdálenějších ulic. Letovisko se zaměřuje především na klienty, vyžadující dostupnost všech služeb na jednom místě a na milovníky typické orientální atmosféry.

U Torby najdete soustavu několika menších písečných pláží, oddělených kamenitými a zarostlými výběžky zdejších kopců do moře. Kromě hlavní pláže jsou všechny krátké a velice úzké, s nabídkou základních služeb jako lehátka, slunečníky a občerstvení.

Další rekreační střediska poblíž Torby

Zábava a aktivity na cestách Torbou

Torba.jpg

Obchody a jídelny fungují v Torbě hlavně kolem třídy Atatürk. Soustřeďují se tady butiky, supermarkety, kavárny a kebabové restauranty. Ve městě si lze vybrat peníze, nakoupit suvenýry i nasednout do autobusu (dolmuše) a vyrazit na průzkum okolí. Nechybí ani pestrá nabídka sportů, beach volejbalu, windsurfingu a dalších aktivit. Neseďte však jenom v Torbě a vydejte se za atrakcemi západního Turecka, mezi něž bezpochyby patří:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím