Pamucak

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Pamucak, dovolená u moře

Turistický resort Pamucak se rozkládá poblíž severního okraje Kusadasi a zhruba 9 kilometrů od městečka Selçuk, proslaveného ruinami Artemidina chrámu či tzv. Jeskyní sedmispáčů. Patří k oblíbeným lokalitám Egejské riviéry a není z něj daleko na řecký ostrov Samos, ani do národního parku Dilek. Mezinárodní letiště İzmir Adnan Menderes Havalimani leží asi 80 kilometrů odsud v provinční metropoli Izmiru.

Pláž Pamucak láká k vodním radovánkám

plaze.jpgJeště nedávno panenské pobřeží Egejského moře, přecházející do pahorků porostlých bujnou vegetací, dnes zdobí zhruba desítka komfortních hotelových komplexů pro celou rodinu. Díky jejich komplexní vybavenosti, blízkosti města Kusadasi i hojnosti návštěvnických cílů v nejbližším okolí si tady pěknou dovolenou užijí rodiče s malými dětmi, sportovci, milovníci koupání i senioři. Pláž v Pamucaku se táhne v délce více než 4 kilometrů od ústí řeky Malý Menderes až ke kopcovitému poloostrovu na jihu. Má šířku kolem 30 metrů, pokrývá ji světlý písek a zvolna se noří do průzračné vody. Úseky podél ubytovacích areálů nabízejí vybavení lehátky se slunečníky, stánky s občerstvením i půjčovnami sportovního náčiní.

Další rekreační střediska poblíž Pamucaku

Pamucak a nabídka aktivit

Největší tahák letoviska představuje, vedle nádherné pláže, dvojice pěkných akvaparků Adaland a AquaFantasy. Jednotlivé hotely navíc skýtají rozmanité sportovní příležitosti včetně tenisu. Mořské pobřeží u Pamucaku je jako stvořené k pohodovým procházkám během západu slunce. Vydat se však můžete také za dalšími atrakcemi Turecka:
  • do antického města Halikarnassos (dnešní Bodrum),
  • k slavným vápencovým terasám v Pamukkale (UNESCO),
  • na prohlídku starověké Tróji.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Pamucak

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím