Pos Chiquito

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1AWG/13,272CZK

* průměrné teploty

Pos Chiquito, dovolená plná exotických lákadel

Letovisko Pos Chiquito (Pos Chikito) leží na jihozápadním pobřeží Aruby podél silnice č. 1 vedoucí z 10 kilometrů vzdálené metropole Oranjestadu na jih ostrova. Rozkládá se mezi lagunou Spaans na severozápadě a řečištěm, svádějícím vodu z pahorkatiny v národního parku Arikok. Za jeho ústím do Karibského moře pokračuje Savanetou pás dalších turistických středisek.

Pláže Pos Chiquito vás čekají

Pobřežní rovina u Pos Chiquito se dále ve vnitrozemí zvolna vlní, až dosahuje výšky 188 m n. m. v Sero Jamanota, nejvyšším bodu ostrova. Jedná se o celkem malé, pravidelně uspořádané rekreační centrum s nízkopodlažními vilkami a hotely. Dovolenou zde lze doporučit všech věkovým skupinám se zájmem o koupání, příjemné procházky a poznávání zajímavých míst ostrova. Pobřeží přímo u Pos Chiquito je mělké, ale z velké části není uzpůsobené jako pláž, místy ho dokonce hustě porůstají exotické stromy. Na své si tady přijdou zájemci o šnorchlování a potápění, na milovníky opalování čekají vzdálenější, avšak grandiózní Eagle Beach a Palm Beach na západě. Menší oficiální pláž spíše přírodního charakteru Mangel Halto se rozkládá kousek od kruhového objezdu v centru. Za vyzkoušení určitě stojí romantické pláže na ostrovním valu naproti trajektovému přístavišti De Palm.

Další rekreační střediska poblíž Pos Chiquito

Pos Chiquito a vybavení, zábava, výletní cíle

Základní infrastruktura Pos Chiquito obsahuje několik obchodů, restaurací, kaváren, barů a autobusové spojení s hlavním městem, kde najdete všechny ostatní služby. K oblíbeným cílům procházek paří moderní kostely Bon Nobo a Sagrada Familia, oblast kolem baseballového hřiště a na obec navazující NP Arikok. Vaše další kroky by měly vést do malebného města San Nicolaas úplně na jihu a také:
  • Do vodního světa Aruba Vacation Water Park
  • Za expozicí v pevnosti Fort Zoutman
  • K přírodnímu bazénu na pobřeží Windward

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Pos Chiquito

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.