Eagle Beach

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1AWG/13,272CZK

* průměrné teploty

Eagle Beach, dovolená na mořských vlnách i ve stínu palem

Možná nejznámější rekreační středisko ostrova, rozevlátá Eagle Beach, zabírá nejzápadnější mys Aruby. Nachází se na jeho severní polovině pouhé 3 kilometry od metropole Oranjestad a mezinárodního letiště Queen Beatrix. Na hlavní čtyřproudové silnici kolem letoviska leží obce Punta Brabo a Bubali.

Užijte si jednu z nejkrásnějších pláží světa Eagle Beach

Pobřeží Eagle Beach obklopují hojné hotelové resorty, usazené v rovině tolik typické pro západní část ostrova. Na prvním místě tady stojí kvalita a pohoda, hustou zástavbu proto doplňují četné stromové háje a parky. Klidné prostředí oblasti oceňují zejména rodiny s malými dětmi, senioři, ale také milovníci aktivně prožité dovolené. Zhruba 2,5 kilometrů dlouhá a mnohde přes 50 metrů široká Eagle Beach se řadí mezi nejhezčí pláže Karibiku. Její povrch tvoří čistě bílý písek, lákající k hnízdění želvy a jenom zřídkakdy odhalující mělké útesy, okraje zdobí tropické palmy i zdejší charakteristické zkroucené stromy divi (Libidibia coriaria). Na hosty čeká spousta slunečníků z palmového listí a lehátek, hotely zapůjčují i dřevěné přístřešky.

Další rekreační střediska poblíž Eagle Beach

Co se děje v Eagle Beach a kam za zábavou

Vybavení Eagle Beach a nejbližšího okolí charakterizuje komplexnost, neboť zde funguje množství obchodů a supermarketů, na předměstí Orajenstadu láká k útratám nákupní zóna, nechybí zastávka autobusu ani nemocnice. Za zábavou se vydejte do golfového areálu Divi Golf and Beach Resort, za poznáním přírody k mokřadům Bubali Bird Sanctuary s rozsáhlými ptačími hnízdišti, pozorovatelnou a starým větrným mlýnem. K dalším atrakcím Aruby patří:
  • Přírodní bazén na pobřeží Windward
  • Akvapark Aruba Vacation Water Park
  • Historická expozice ve Fort Zoutman

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Eagle Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím