Bubali

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1AWG/13,272CZK

* průměrné teploty

Bubali, dovolená plná exotického slunce

Obec Bubali leží v severozápadní části Aruby mezi lagunou Bubaliplas a golfovým resortem Divi Golf and Beach Resort. Severně na ni navazuje čtvrť San Miguel, jižně Cunucu Abao, společně vytvářející předměstí metropole Oranjestad. Do hlavního města vede čtyřproudová silnice 1A, mířící až k 8 kilometrů vzdálenému mezinárodnímu letišti Queen Beatrix.

Kde v Bubali hledat bělostné pláže

Menší středisko Bubali si hoví v hustě obydlené rovině protkané mokřinami a potůčky, část u pobřeží okupují velké, perfektně vybavené hotelové komplexy. Zbývající plochu zabírají stromové háje a parky, malé domky a dostatečná infrastruktura. Dovolená se tady bude líbit hlavně milovníkům rušného prostředí a četných aktivit.

K letovisku Bubali přiléhá 2 500 metrů dlouhá, prostorná a vyhlášená pláž Eagle Beach s šířkou i přes 50 metrů. Na severu sousedí s Hadicurari Beach a směrem na jih se napojuje na Manchebo a Divi Beach. Její povrch tvoří čistý bílý písek, ze kterého občas vykukuje nějaký ten útes, okraje lemují palmy a rozmanitá vegetace. Nechybí vybavení slunečníky, lehátky a stánky s občerstvením.

Další rekreační střediska poblíž Bubali

Zábava v Bubali

Služby v Bubali zahrnují nákupní možnosti v podobě několika obchodů, taxislužbu, nemocnici, autopůjčovny i restaurace. Největší zdejší atrakci představuje mokřad Bubali Bird Sanctuary kolem Bubaliplas, vybavený vyhlídkou k pozorování hnízdícího ptactva. Za návštěvu však stojí i historický holandský větrný mlýn či zoologická zahrada Philip´s Animal Garden. Na Arubě však můžete také:
  • Obdivovat motýlí farmu
  • Vyzkoušet přírodní bazén na pobřeží Windward
  • Prohlédnout si historické muzeum Fort Zoutman

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Bubali

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.