Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1AWG/13,272CZK

* průměrné teploty

Cas Ariba, dovolená v srdci Aruby

Jedna z kvarteta hlavních částí města Santa Cruz, půvabná Cas Ariba, se nachází přímo v geografickém středu Aruby. Díky tomu je odsud blízko do všech oblastí ostrova. Prochází tudy koryto říčky Rooi Canashito s několika jezírky. Metropole Oranjestad leží 7 kilometrů daleko při využití silnice č. 7, stejnou vzdálenost představuje i cesta na mezinárodní letiště Queen Beatrix.

Kam za plážemi z Cas Ariba

Malé středisko Cas Ariba, skládající se především z decentních domků a vilek, má velice příjemný, venkovský ráz. Umocňuje ho vzrostlá zeleň mezi domy a okolní mírně zvlněná krajina s pahorky východním směrem. Na dovolenou se sem těší především zájemci o klid, kterým zároveň nevadí, že mořské pobřeží nemají rovnou pod nosem. Za plážemi z Cas Ariby se jezdí silnicí č. 4 směrem na severozápad, kde se táhnou luxusní pláže Eagle Beach a Palm Beach. Jedná se o několik kilometrů pobřeží Karibského moře s bílým pískem, množstvím slunečníků a lehátek, bary i klidnými zákoutími pro pohodové slunění. Několik malých pláží a jedna velká slouží též v Oranjestadu, kdo si potrpí na přírodní pláže, může vyrazit na východní pobřeží ostrova s řadou malých zátočin.

Další rekreační střediska poblíž Cas Ariba

Vybavení a zábava v Cas Ariba

V Cas Ariba funguje malý supermarket, další služby (obchody, bankomaty, restaurace, lékárna, pošta, zdravotní středisko, dětské hřiště) hledejte v centru Santa Cruz vzdáleném 1 500 metrů. Největší okolní atrakci představuje národní park Arikok na jihovýchodě s řadou přírodních zajímavostí. Necelé 2 kilometry od centra se tyčí vrch Hooiberg, na který vede turistická cesta. Nejen s dětmi se vydejte do:
  • Akvaparku Aruba Vacation Water Park
  • Pštrosí farmy a opičího útulku
  • Historického muzea Fort Zoutman

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cas Ariba

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.