Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1AWG/13,272CZK

* průměrné teploty

Druif Beach, dovolená jako v ráji

Na jihozápadním pobřeží ostrova, nedaleko jeho nejzápadnějšího výběžku, se rozkládá oblast Druif Beach. Z jedné strany ji omývají vlny Karibského moře, z druhé ji obklopují resorty Punta Brabo a Bushiri, zároveň je odsud blízko laguna v části Bubali. Jihovýchodním směrem, po silnici 1A asi 3 kilometry, leží hlavní město Oranjestad a blízké mezinárodní letiště Queen Beatrix.

Pláž Druif Beach a její kouzlo

Jen mírně zvlněná rovina kolem Druif Beach, velice exkluzivní plážové části Aruby, svádí ke koupání, nenáročným procházkám a hraní golfu. Jedná se o pokojné místo vhodné k relaxaci s několika hotelovými a vilkovými komplexy. Dobře dosažitelné předměstí metropole zároveň zaručuje dostatek aktivit a výtečnou infrastrukturu se všemi potřebnými službami. Velice prostorná pláž Druif Beach se řadí k oblíbeným, hojně navštěvovaným, přesto nepříliš rušným lokalitám arubského pobřeží. Většinu z její délky 2 kilometry zdobí slunečníky z palmových listů a lehátka, pokrývá ji výhradně bílý písek a velmi pozvolný vstup do většinou klidné vody potěší i neplavce. Z jižní strany na ni navazuje přístavní zóna, na severu pokračuje v podobě Eagle Beach.

Další rekreační střediska poblíž Druif Beach

Vybavení a zábava na Druif Beach

V letovisku Druif Beach najdete supermarket, autopůjčovny, turistické informační centrum a v nedaleké obci Punta Brabo také nemocnici. Všechny ostatní služby poskytuje snadno dostupný Oranjestad. Hned u pláže láká zájemce o pohyb golfové hřiště Divi Golf and Beach Resort, milovníci přírody by neměli vynechat rezervaci Bubali Bird Sanctuary plnou mokřin s hnízdícími opeřenci. Nechybí ani široká nabídka motorizovaných a nemotorizovaných vodních sportů.

Nevelká rozloha Aruby umožňuje návštěvu dalších atrakcí jako:

  • Vodní svět Aruba Vacation Water Park
  • Historické muzeum Fort Zoutman
  • Pštrosí farma, opičí útulek a motýlí dům

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Druif Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.