Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Diamond Valley, dovolená vybroušená k dokonalosti

Uprostřed jihovýchodního pobřeží ostrova, v souvislém pásu mnoha dalších letovisek, leží Diamond Valley. Severním směrem na něj navazují obce Belair a Ruby, jižně se rozkládají Foul Bay, Crane a Heddings. Do centra metropole Bridgetownu to je odsud 22 kilometrů, zatímco mezinárodní letiště Grantley Adams se nachází jen 8 kilometrů daleko.

Diamond Valley a jeho luxusní pláž mezi skalními útesy

Menší rekreační středisko Diamond Valley si získalo popularitu především díky nádhernému pobřeží Atlantiku s útesy. Krajina směrem do vnitrozemí je plochá, zástavba řídne a přibývá políček i nevelkých, exotických hájů. Díky zájmu náročnějších klientů tady vyrostla řada vilek a kvalitních hotelů, mezi nimiž se proplétají uličky a zelení zarostlé proluky. Kouzelná pláž Crane Beach patří podle mnoha hodnocení k nejlepším na světě. Ukrývá se mezi vysokými pobřežními skalisky, přístup k ní proto kromě schodů usnadňuje i výtah. Pokrývá ji jemný písek, nabízí slunečníky s lehátky a před nebezpečnými vlnami ji chrání koráli v čisté vodě. K dispozici jsou také sousední plážička Ginger Bay a o něco delší Foul Bay na jižní straně útesu.

Další rekreační střediska poblíž Diamond Valley

Aktivity v Diamond Valley a vybavení službami

Z mnoha výtečných restaurací v Diamond Valley stojí za vyzkoušení The Grove Beach Bar And Grill s vyhlídkou na pláž. K nákupům lákají četné obchůdky, poblíž je k dispozici i zdravotní středisko. Z blízkých atrakcí si udělejte čas na prohlídku výrobny rumu ve Foursqare, na návštěvu muzea nadzvukového letadla Concorde a samozřejmě na výlet do Bridgetownu. Na ostrově však najdete i:
  • rezervaci Cherry Tree Hill,
  • muzeum voskových figurín v Oistins,
  • národní park Farley Hill.
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Diamond Valley

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.