St. Lawrence Gap

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

St. Lawrence Gap, dovolená jako tenkrát v ráji

Oblast na jihu Barbadosu mezi obcemi Worthing, Graeme Hall, Maxwell a Dover se nazývá St. Lawrence Gap. Jméno jí dala ulička dlouhá 1 500 metrů, která tady odbočuje z hlavní pobřežní silnice St. Lawrence Road. Do metropole Bridgetownu je to odsud 7 kilometrů (západně), na mezinárodní letiště Grantley Adams 11 kilometrů (východně).

Pláže St. Lawrence Gap a jejich dostupnost

St. Lawrence Gap představuje v rámci ostrova jednu z nejvíce specifických a nejrušnějších čtvrtí. Četná ubytovací zařízení tady doplňuje velké množství gastronomických i zábavních podniků. Jedná se o lokalitu, ve které vedle sebe můžete potkat seniory toužící poznat originální atmosféru Karibiku i mladé rekreanty bažící po oddechu a aktivitách. K St. Lawrence Gap přiléhá několik pěkných pláží. St. Lawrence Beach měří přes 100 metrů na délku, zhruba 10 metrů na šířku a pokrývá ji jemný, světlý písek. Blízko to budete mít i k dvojici vyhlášených pláží Worthing Beach (na západě) a Dover Beach (na východě) s perfektní vybaveností a možností vodních sportů.

Další rekreační střediska poblíž St. Lawrence Gap

V blízkém okolí St. Lawrence Gap je dost zajímavých turistických cílů

Ulice St. Lawrence Gap začíná ožívat především ve večerních hodinách, kdy se na ní vyrojí pouliční prodejci se suvenýry, a z instalovaných laviček lze pozorovat západ slunce. Nechybí výtečné restaurace s pokrmy všech chutí a vůní, bary ani kavárny. Na procházce se vydejte k přírodní rezervaci unikátní bažiny Graeme Hall, kousek za ní se zelená Rockley Golf Course. Z ostatních zajímavých míst Barbadosu nevynechejte:
  • muzeum nadzvukového létání Concorde,
  • palírnu rumu Mount Gay,
  • rezervaci Cherry Tree Hill.
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace