×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 30°C červenec / srpen *
  • 28°C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

Hastings, dovolená plná zážitků

Jednu z mnoha částí hlavního města Bridgetownu představuje také rušný a vyhledávaný Hastings. Leží v exkluzivní části jižního pobřeží ostrova mezi čtvrtěmi St. Matthias a Rockley, jen kousek od populárního místa zvaného Needham´s Point. Mezinárodní letiště Grantley Adams se nachází za městem Oistins asi 14 kilometrů daleko.

Na jaké pláže se můžete těšit u Hastings

V Hastings převažuje rozsáhlá, rovnoměrná zástavba nízkopodlažními budovami, především vilkami a hotýlky. Mezi nimi lze objevit i několik menších zelených ploch a samozřejmě taktéž uličky s rozmanitou občanskou vybaveností. Dovolenou tu lze doporučit milovníkům ospalého maloměsta s možností koupání, procházek a návštěv turisticky atraktivní metropole. Hastings má několik malých, uměle vytvořených pláží s pozvolným vstupem do vln Atlantiku, vyhledávaných surfaři. Původní skalnatý povrch doplnil písek, zbývající útesy slouží k oddělení jednotlivých plážových úseků a palmy jim dodávají tolik potřebný stín. Velkou atrakci tvoří přílivové bazény, k joggingu se hodí dřevěný chodník a souběžná ulice nabízí dostatečné služby včetně občerstvení.

Další rekreační střediska poblíž Hastings

Možnosti zábavy a výletů v Hastings

Největší koncentraci služeb v čele se supermarketem, obchůdky, bary a restauracemi (vyhlášená je např. Tapas) najdete kolem pobřežní silnice Hanstings Road. Během procházky si povšimněte anglikánského kostela, kriketového hřiště a parku Garrison Savannah. V blízkém okolí se ukrývá spousta zajímavých míst jako bažina Graeme Hall či mys Needham´s Point s majákem, vojenským hřbitovem a dvojicí historických pevností Fort Charles a St. Anne´s Fort. Z ostatních zajímavostí Barbadosu vyzkoušejte:
  • botanickou zahradu Petrea Gardens,
  • rezervaci Cherry Tree Hill,
  • národní park Farley Hill.
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím