Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1HRK/3,609CZK

* průměrné teploty

Verudela, dovolená prožitá na maximum

Bohatě vybavený prázdninový resort Verudela vyrostl na jižním konci protáhlého poloostrova stejného jména. Ze západní strany, kde se otevírá volný Jadran, ho lemují zátoky Soline a Saccorgiana tvořící součást zálivu Brankoras. Asi 2 kilometry dlouhou zátočinu na východě vyplňuje několik rozsáhlých jachetních marin. Verudelu lze také považovat za předměstí největšího istrijského města Puly, jehož historické centrum leží necelých 5 kilometrů daleko.

Pláže ve Verudele budete milovat

Letovisko Verudela se schovává mezi lesíky takřka plochého pevninského výběžku, spojeného s okrajem Puly úzkou silnicí. Díky sportovnímu přístavišti a tenisovému areálu si jej oblíbí především milovníci aktivně prožité dovolené. Výtečná dostupnost zajímavých výletních cílů, atraktivní pobřeží a dobrá infrastruktura (umocněná sousedními resorty Zlatne Stijene, Pješčana Uvala a Veruda Porat) ho však předurčují i pro pobyt seniorů či rodin s menšími dětmi.

Podobu pláží kolem Verudely ovlivňuje vysoký počet malých zátočin. Jejich velikost nepřesahuje několik stovek čtverečních metrů, povrch mají oblázkový nebo kamenitý (např. plaža Svjetionik), rychle se svažují do průzračné vody (doslova vyzývající ke šnorchlování) a často jsou téměř liduprázdné. Na řadě z nich přístup do Jadranu usnadňují betonová mola a na dosah je téměř vždy kvalitní vybavení zahrnující i tobogány, restaurace a sportovní vyžití.

Další rekreační střediska poblíž Verudely

Tipy na zábavu v letovisku Verudela

Verudela.jpgByť se Verudela nemůže s okolními středisky měřit svou plochou, najdete zde vše důležité k prožití pohodové dovolené. Četné chodníky a stezky vyzývají k příjemným procházkám, během kterých natrefíte na nečekané atrakce jako unikátní Aquarium Pula, romantický kaňon Verudela nebo pevnost Monsival (Bourgignon). Kromě toho můžete vyrazit za dalšími turistickými taháky poloostrova Istrie:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Verudela

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.