Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1HRK/3,609CZK

* průměrné teploty

Njivice, dovolená a klídek uprostřed Kvarneru

Nevelké, avšak hodně oblíbené rekreační středisko Njivice se nachází v severozápadní části ostrova Krk. Je schované ve stínu hustých lesů a rozložené kolem jadranského zálivu Beli Kamik. Kombinace krásné přírody, četných pláží a mnoha blízkých turistických cílů činí z Njivice ideální cíl letní dovolené v Chorvatsku.

Na plážích v Njivici budou spokojeni všichni

Njivice patří k nejrušnějším místům na Krku a zřejmě nejlépe jí padne označení jako letovisko pro celou rodinu. Na děti čekají pěkné pláže, nudit se tu rozhodně nebudou ani sportovci, senioři se mohou vydat na příjemné procházky a kdo rád noc tráví v hlučné společnosti, využije zdejších klubů a diskoték.

Njivické pláže jsou pestré co do kvantity i do kvality. Na vrcholu pomyslného žebříčku leží pláž u hotelu Jadran vyznamenaná Modrou vlajkou. Celkově tu převažují úzké, kamínkové pásy pobřeží rozšířené o kamenitá mola a plošiny usnadňující opalování a přístup do vody. Milovníci klidu a nenapravitelní romantici ocení malé, na první pohled neviditelné zátočiny.

Další rekreační střediska poblíž Njivice

Jakou zábavu prožijete během pobytu v Njivici

Njivice.jpg

Základní služby zastupuje v Njivici supermarket, lékárna, pošta a bankomat, typickou chorvatskou gastronomii můžete ochutnat v několika vyhlášených restaurantech. Především však využijte vynikajících podmínek pro vodní sporty jako potápění, rybolov, surfování či jízdu na vodních skútrech a lyžích. Nabídka sportovišť zahrnuje též minigolf, tenis a cyklistiku.

Máme pro vás pár dalších nápadů, jak strávit prázdniny v Njivici:

  • prohlídkou svérázné obce Dobrin,
  • procházkou po promenádě Rajski put do sousedního letoviska Malinska,
  • výletem do historické metropole Krk.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Njivice

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.