×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 26°C červenec / srpen *
  • 25°C červenec / srpen *
  • /

* průměrné teploty

Cookovy ostrovy – exotická dovolená v polynéském stylu

Nechte se pohltit krásou tyrkysového oceánu, tradiční polynéskou kulturou a splňte si svůj sen o exotické dovolené! Cookovy ostrovy v srdci Pacifiku naplní vaši touhu po dobrodružství při objevování krás korálových atolů, fascinujícího podmořského světa i exotické džungle prorostlé palmami a pestrobarevnými divokými květinami.

Zajímavá místa Cookových ostrovů

K největším lákadlům během dovolené na Cookových ostrovech patří nejkrásnější pláže světa a dokonalé podmínky pro šnorchlování a vodní sporty. Úžasným zážitkem i zábavou se stane návštěva trhů, kde můžete nakoupit originální výrobky a ochutnat všechna typická jídla zdejší exotické kuchyně. Ostrované, které charakterizuje mnohem více než bubny, tanec a květinové věnce, jsou k návštěvníkům velmi otevření a vstřícní a každého turistu přijímají jako svého milého hosta.

Na Cookových ostrovech snad nenajdete nehezké místo, některá jsou však obzvlášť výjimečná. K takovým se řadí tyrkysová laguna u ostrova Aitutaki, fascinující vulkanická krajina a krasové jeskyně na ostrovech Mauke, Mitiaro, Atiu a Mangaia nebo oblast Black Rock na ostrově Raarotonga, odkud lze pozorovat velryby přímo z pláže.

Ubytování na Cookových ostrovech

Vyberte si z pestré palety zájezdů na Cookovy ostrovy. Nejlepší možnosti ubytování nabízejí ostrovy Rarotonga a Aitutaki. Hotely i rozsáhlejší resorty nikdy nepřevyšují vzrostlou kokosovou palmu a vy se všude budete cítit příjemně a nerušeně.

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím