Candi Dasa

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1000IDR/1,807CZK

* průměrné teploty

Candi Dasa, dovolená všech chutí

Městečko Candi Dasa (Candidasa) leží na jednom z konců výrazného zálivu Amuk na východním výběžku ostrova. Naproti němu se rozkládá další letovisko Padangbai, nejbližší větší město Semarapura je asi 30 kilometrů daleko. U něj začíná rychlostní silnice kopírující jižní pobřeží a vedoucí kolem zoologické zahrady Safari & Marine Park do metropole Denpasaru a dále na mezinárodní letiště Ngurah Rai.

Poznejte pláže u Candi Dasa

Candi-Dasa.jpgTuristické středisko Candi Dasa, kombinující v sobě luxusní nádech s tradiční, klidnou atmosférou ostrova, patří k nejnavštěvovanějším letoviskům na Bali. Rozkládá se podél pobřeží v mírném svahu, za kterým se zvedají prudké kopce rozdělené hlubokými údolími s malými vesničkami. Komfortní hotely se ukrývají v exotické zeleni a okolí nabízí pestrou paletu zábavy pro malé i velké. V Candi Dasa je pobřeží vyšperkováno krátkými, úzkými plážemi z černého písku. Kvůli těžbě korálů jako stavebního materiálu došlo v minulosti i k úbytku pobřežního písku, kterému dnes zamezují speciální bariéry ve vodě. Rekreanti sem však nejvíce jezdí za potápěním a šnorchlováním, neboť viditelnost místy dosahuje až 30 metrů do hloubky.

Další rekreační střediska poblíž Candi Dasa

Aktivity a zábava v Candi Dasa

Hlavní třídu Jalan Raya v Candi Dasa obklopuje nespočet restaurací vynikající úrovně, funguje tady několik supermarketů a zdravotní středisko je dostupné 1 kilometr odtud v obci Bugbug. K lákadlům letoviska se řadí velká lotosová laguna přímo v jeho centru a chrám se sochou bohyně Hariti, u níž se domorodci modlí za pomoc při početí. Milovníci pohybu ocení krásné výhledy z pobřežních vyvýšenin a značenou cyklostezku do nitra ostrova. Z Candi Dasa se můžete vydat za mnoha balijskými magnety:
  • Do blízkého bývalého královského města Amlapura s královským palácem a dvojicí vodních paláců Taman Sukasada a Taman Tirta Gangga
  • Na horu Gunung Batur s kalderou, jezerem, vesnicí a činnou sopku
  • Do sloní zoo Elephant Safari Park Taro
  • Na prohlídku hinduistického chrámu Taman Ayun

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Candi Dasa

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím