Safari & Marine Park

Lokalita: Indonésie Bali Safari & Marine Park
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Safari & Marine Park, místo stvořené pro zážitky

Ohromné množství exotické zvěře, safari, akvapark, projížďka na slonech, různé zajímavé akce a spoustu další zábavy ukrývá Bali Safari & Marine Park. Jedná se o jeden z největších zážitkových areálů na celém ostrově.

Bali Safari & Marine Park zabírá plochu mnoha hektarů poblíž jihovýchodního pobřeží Bali. Nachází se mezi městečky Labih, Dukuh a Sukawati poblíž Gianyaru. Do metropole Denpasaru je to odsud asi 20 kilometrů, do posvátného města Ubud jenom o něco méně. V dosahu jsou i další přírodní parky jako motýlí Kemenuh Butterfly Park, ptačí Bali Bird Park nebo konkurenční Bali Zoo.

Propojení zoologické zahrady s akvaparkem

V zoologické zahradě Bali Safari & Marine Park uvidíte celou řadu exotických zvířat: slony, žirafy, zebry, tygry, lvy, krokodýly, velbloudy, pštrosy, gepardy, medvědy, tapíry, opice, pakoně, buvoly a spoustu jiných. Neopakovatelným zážitkem je, kromě sledování krmení či různých ukázek ze života zvěře, projížďka otevřeným safaribusem přímo mezi jednotlivými živočichy.

Areál Bali Safari & Marine Park doplňuje vodní svět s bazény, klouzačkami, tobogány a jinými atrakcemi. Nechybí stylová restaurace Tsavo Lion, prodejna suvenýrů a prostorné parkoviště.

  • Neváhejte tedy a navštivte Safari & Marine Park na Bali.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím