Bali Zoo

Lokalita: Indonésie Bali Bali Zoo
Typ: Přírodní zajímavost

Náš názor

Zoologická zahrada Bali Zoo

Ohromné množství exotické zvěře a spoustu další rozmanité zábavy pro malé i velké návštěvníky ukrývá zoologická zahrada Bali Zoo Kebun Binatang. Důrazem na zajištění ideálního prostředí pro jednotlivé živočichy a vytváření jedinečných zážitků pro návštěvníky se řadí mezi nejlepší v Indonésii.

Areál Bali Zoo naleznete kousek od města Sukawati na jihovýchodě Bali. Výlet sem můžete spojit s návštěvou dalších blízkých atrakcí jako Bali Bird Park, Kemenuh Butterfly Park nebo Safari Marine Park. Metropole Denpasar a letovisko Sanur leží jižním směrem asi 15 kilometrů daleko.

Je libo schůzka se slonem?

V Bali Zoo vás čeká setkání s tygrem, se lvem africkým, s krokodýlem mořským, s gaviálem či s obřími želvami. Nechybí dovádivé opice, australští klokani, pyšní pávi, hraví medvědi, pestrobarevní papoušci, ani různé druhy antilop. Velkým lákadlem je krmení zvěře, zvláště orangutanů a slonů (na kterých se můžete i projet). Řadu zvířecích druhů lze dokonce pohladit nebo je nakrmit.

Součástí Bali Zoo je dětský svět Miniapolis včetně malého akvaparku, dětského zoo a jízdy na ponících. Nechybí restaurace Wantilan a Wana s lahodnou balijskou kuchyní, prodejna suvenýrů a četné speciální akce pořádané v průběhu celého roku.

  • Neváhejte tedy a navštivte Bali Zoo na Bali.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím