×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
  1. Indonésie
  2. Bali
  3. Místa
  4. Bali Zoo

Bali Zoo

Lokalita: Indonésie Bali Bali Zoo
Typ: Přírodní zajímavost

Zoologická zahrada Bali Zoo

Ohromné množství exotické zvěře a spoustu další rozmanité zábavy pro malé i velké návštěvníky ukrývá zoologická zahrada Bali Zoo Kebun Binatang. Důrazem na zajištění ideálního prostředí pro jednotlivé živočichy a vytváření jedinečných zážitků pro návštěvníky se řadí mezi nejlepší v Indonésii.

Areál Bali Zoo naleznete kousek od města Sukawati na jihovýchodě Bali. Výlet sem můžete spojit s návštěvou dalších blízkých atrakcí jako Bali Bird Park, Kemenuh Butterfly Park nebo Safari Marine Park. Metropole Denpasar a letovisko Sanur leží jižním směrem asi 15 kilometrů daleko.

Je libo schůzka se slonem?

V Bali Zoo vás čeká setkání s tygrem, se lvem africkým, s krokodýlem mořským, s gaviálem či s obřími želvami. Nechybí dovádivé opice, australští klokani, pyšní pávi, hraví medvědi, pestrobarevní papoušci, ani různé druhy antilop. Velkým lákadlem je krmení zvěře, zvláště orangutanů a slonů (na kterých se můžete i projet). Řadu zvířecích druhů lze dokonce pohladit nebo je nakrmit.

Součástí Bali Zoo je dětský svět Miniapolis včetně malého akvaparku, dětského zoo a jízdy na ponících. Nechybí restaurace Wantilan a Wana s lahodnou balijskou kuchyní, prodejna suvenýrů a četné speciální akce pořádané v průběhu celého roku.

  • Neváhejte tedy a navštivte Bali Zoo na Bali.

Podobná místa

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené:

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje