Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Marina di Zambrone, dovolená s perfektním koupáním i zábavou

Stále hojněji navštěvované letovisko Marina di Zambrone se náležitě připravuje na svou roli turistické hvězdy budoucnosti. Aby ne, když tato italská lokalita u Tyrhénského moře na severozápadě kalábrijské provincie Vibo Valentina oplývá nádhernými plážemi, slušnou infrastrukturou, jedinečnými výhledy i dostatkem atraktivních cílů v okolí.

Pohodlně dosažitelné pláže u Mariny di Zambrone

Rekreační středisko Marina di Zambrone je velice dobře dostupné díky pobřežní silnici a železnici, spojující všechna zdejší pobřežní letoviska. Dálnice A3, po níž se dostanete na letiště v Lamezia Terme, vede jenom 15 kilometrů odsud. I to přispívá k popularitě oblasti mezi rodinami s dětmi, turisty a sportovci, na které zde čeká celá řada příležitostí k prožití aktivní dovolené.

Rozmanité pláže u křišťálově čistého Tyrhénského moře jsou největším bohatstvím Mariny di Zambrone. Hlavní z nich pokrývá písek, nepříliš prudce se noří do vody a téměř 3 kilometry se táhne podél celého městečka. Vyplatí se však vyhledat překrásné pláže jako Marinella či Paraiso del Sub. Poněkud obtížnější přístup k nim vám ovšem vynahradí mnoho romantických zákoutí a skalnatých výběžků. Tady je skutečně radost se koupat.

Další rekreační střediska poblíž Marina di Zambrone

Lákadla a aktivity v Marina di Zambrone

Marina-di-Zambrone.jpg

Oblast disponuje kvalitním vybavením službami, zvláště gastronomickými podniky, další, včetně pošty, najdete v nedaleké vísce Zambrone. Nečekejte tu žádné blikající poutače diskoték a supermarketů, zdejší atmosféra si zakládá spíše na klidu, vycházejícím ze sepětí přírody a pohodových místních obyvatel.

Kromě toho můžete vyrazit:

Zobrazit podrobné informace