Marina di Pietrasanta

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Marina di Pietrasanta, dovolená bohatá na zážitky

Rekreační centrum Marina di Pietrasanta leží ve velmi mírném oblouku severozápadního pobřeží Toskánska mezi Forte dei Marmi a Lido di Camaiore. Jedná se o hustě osídlený, 3 kilometry široký pás ploché krajiny podél Ligurského moře, kde na sebe jednotlivá letoviska těsně navazují. Směrem do vnitrozemí rychle přechází v horský terén Apuánských Alp s vrcholky přes 1 000 metrů výšky. Hustá silniční síť umožňuje rychle dosáhnout Janova, Říma i Florencie, mezinárodní letiště Galileo Galilei u Pisy leží 45 kilometrů daleko.

Velká pláž u Marina di Pietrasanta

Marina-di-Pietrasanta.jpgPůvodní historické město Pietrasanta se vypíná několik kilometrů od pobřeží, na kterém se rozvíjí rozsáhlé turistické středisko. Jeho značnou rozlohu ovlivňuje především množství menších i větších vilek mezi subtropickou vegetací a jenom minimum rozlehlých hotelových komplexů. Dovolenou v Marina di Pietrasanta lze doporučit rodinám s dětmi, sportovcům i seniorům se zájmem o poznávání okolních četných zajímavých míst. Celé pobřeží mezi Marina di Massa a Viareggio, kam patří i Marina di Pietrasanta, vytváří jednu písečnou pláž dlouhou několik kilometrů a zhruba 100 metrů širokou. Většinu její plochy zabírají lehátka, křesla a slunečníky, díky dostatečnému prostoru rozmístěná s komfortním rozestupem. Pozvolný vstup do vody nadchne především nejmenší hosty, široká nabídka vodních sportů zaujme milovníky pohybu a nechybní ani vyhlídkové molo zasahující hluboko do moře.

Zábava v Marina di Pietrasanta a její vybavení

Marina di Pietrasanta se může pochlubit množstvím obchůdků, restaurací (obzvláště rybích) i supermarketem. Pravidelná nabídka kulturních akcí zahrnuje festivaly, hudebních koncerty nebo taneční představení, k prohlídce láká hrad Rocca di Sala a katedrála v San Martino. Sportovně ladění jedinci ocení cyklostezky a množství turistických tras v horách. Spojují například zámek Seravezza, vyhlídky pod horou Colle Campacci (781 m n. m.) či vojenské pevnosti v průsmyku Passo dell´Alpino. K návštěvě lákají i další toskánská lákadla jako:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Marina di Pietrasanta

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.