San Vincenzo

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

San Vincenzo, dovolená rozmanitá a plná odpočinku

Oblíbené letovisko San Vincenzo leží v jižní části mírně prohnutého západního úseku pobřeží mezi městy Cecina (severně) a Piombino (jižně). Navzdory okolní ploché přímořské krajině Toskánska se tady zvedá výběžek pohoří Colline Metalifere, rychle dosahující výšek kolem 400 metrů. Po dálnici A12 to je do Pisy 80 kilometrů, do Florencie 130 kilometrů a do Říma 250 kilometrů, využít lze i železnici.

Špičkové pláže u San Vincenza vás potěší

San-Vincenzo.jpgSan Vincenzo se profiluje jako středně velké, velmi dobře vybavené turistické středisko s historickým centrem. Díky mírně svažitému terénu poskytuje pěkný výhled na Ligurské moře. Svou kvalitní infrastrukturou, nabídkou rozmanitých aktivit a zajímavých míst v okolí zaujme všechny věkové skupiny rekreantů včetně rodin s malými dětmi. Mnoho kilometrů dlouhá a místy až 50 metrů široká pláž u San Vincenza tvoří součást takřka nekonečného pobřeží táhnoucího se oběma směry. Pokrývá ji jemný písek, stín poskytují četné borové háje a pozvolný vstup do vody potěší i neplavce a seniory. Pyšní se plážovým servisem (slunečníky, lehátka, občerstvení atd.), naturistickou sekcí a částí vyhrazenou pro pejskaře.

Co dělat v San Vincenzu a okolí

Návštěvníkům San Vincenza slouží množství obchodů, restaurací a dalších služeb (sportoviště či dětská hřiště). K příjemným procházkám láká piniový les Rimigliano s blízkou starověkou archeologickou zónou Poggio del Molino. V nedalekých kopcích se ukrývá překrásné historické městečko Sassetta s řadou vyhlídkových míst, hradů a zřícenin. Na pahorku Le Logge se pyšní skví monumentální Castello di Populonia. Kromě toho byste rozhodně neměli opomenout toskánské magnete v čele s:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - San Vincenzo

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím