Cayo Coco

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 28 °C červenec / srpen *
  • 1CUP/23,757CZK

* průměrné teploty

Cayo Coco, kokosová fantazie u nejhezčích pláží Atlantiku

Komfortně zařízené letovisko Cayo Coco se nachází na stejnojmenném ostrově u severního pobřeží Kuby. Západním směrem od něj se táhne pruh drobných ostrůvků až k dalšímu význačnému turistickému středisku Varadero, na východě se u zálivu Bahía de Nuevitas spojuje s kubánskou pevninou. Dopravní propojení s ní však zajišťuje silnice vedoucí po téměř 30 kilometrů dlouhé hrázi roztínající lagunu Bahía de Perros. Po komunikaci se dostanete do nejbližšího většího města Morón.

Sever Kuby žije na plážích a potápěním

Malý ostrůvek Cayo Coco patří mezi nejkrásnější rekreační resorty na severu Kuby. Je obklopen druhou největší korálovou bariérou na světě, což z něj dělá místo ideální k potápění, ale i dalším vodním sportům. Na nedaleké letiště Aeropuerto Internacional de Jardines del Rey jsou turisté přepravováni z mezinárodního letiště v Havaně. Skvělá dovolená tady čeká nejen na náročné klienty.

Nádherné, několik kilometrů dlouhé pláže patří k hlavním lákadlům Cayo Coco. Všechny, jako například White Sand Beach, jsou pokryty jemným bílým pískem, pomalu se svažují do blankytných vod Atlantského oceánu a nechybní ani nezbytné základní vybavení pro rekreanty. Tolik potřebný stín poskytují všudypřítomné kokosové palmy, které směrem k jihu vytvářejí souvislý, rozlehlý porost.

Z Cayo Coco za kubánskými atrakcemi

Cayo-Coco.jpg

V jednotlivých hotelových komplexech najdete vše důležité, co k pohodovému prožití své dovolené na Kubě budete potřebovat. Kromě potápění a šnorchlování si můžete užít i další aktivity jako windsurfing, jízdu na katamaránech, šlapadlech či kajacích, beach volejbal, lukostřelbu nebo tenis. Toužíte-li osvěžit svůj pobyt na Kubě též cestováním po ostrově svobody, rozhodně nevynechte:

  • Tabákové plantáže národního parku Viňales
  • Historické koloniální město Camagüey, zařazené na seznam UNESCO
  • Jedinečnou atmosféru metropole Havany

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cayo Coco

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.